Търся постове във фейсбук страници.

kamentk

Well-Known Member
Рейтинг - 100%
59   0   0
Търся постове във фейсбук страници.

Тематиката и разпределението не са от значение, ако страницата е хубава, но не искам адулт страници или такива с по 10 рекламни поста на ден, както и страници за статуси или картинки и гифчета. Ако е някоя такава, нека не си губим времето.

Предпочитам страници на теми: Образование, Награди, Форум, Тиинеиджъри

Предпочитам публикацията да стои там, докато страницата съществува, или поне 10-15 дни, докато падне много надолу, но с предимство са тези в които поста ще остане.
Не ме притеснява да има харесали на 13-18 год, даже е препоръчително да са такива, ако може малко повече мъже.

Пуликуването исакам да става между 20 и 22 часа, така че о отчетете в офертите си, ако вземате повече за това време, не е проблем.

В съобщението искам да ми напишете:

Линк към страницата
Риич на 1 публикация с линк
Цена за 1 публикация
Цена за 3 публикации
Цена за 5 публикации

Ако ще ми искате повече от 5 лева на публикация, за голяма страница, не си правете труда да ми пишете, предпочитам да пръсна публикациите си по стрници с между 3 и 10 000 харесвания, тъй като те имат по-голям риич, според моите наблюдения.

Поздрави и успешен ден на всички :)
 
От: Търся постове във фейсбук страници.

Само за български страници ли говорим?
 
От: Търся постове във фейсбук страници.

Да. Но към момента съм се разбрал с достатъчно колеги и не търся.
 
От: Търся постове във фейсбук страници.

Предлагам ти две страници едната е с 45 000 лайка , реални Български фенове , а другата е с 11 300 фена пак реални Български фенове , ако имаш интерес пиши
 
От: Търся постове във фейсбук страници.

Както написах в момента офертата не е валидна!
 

Горе