Търся преводачи за:румънски, гръцки, сърбохърватски, турски, немски, испански,

ledepidemiq

New Member
Рейтинг - 100%
1   0   0
Търся преводачи на изброените езици + руски и италиански за частичен превод на сайта в подписа ми, както и редактор на английския превод(съответно рерайт или превод там където го няма)
Частичния превод трябва да обхваща страниците с богат текст (за нас, общи условия и т.н.) както и заглавните страници на всички категории.
За румънски търся човек за цялостен превод на целия сайт.
Моля за оферти от професионалисти със сериозни лингвистични възможности.

Магазина е с възможност за експорт импорт на преводачески файлове, и моля желаещите да са запознати с формата.
Моля и за оферти на л.с.
Заплащане: за участници с история в този форум, добър iTrader 100% авансово.
За останалите-тест и плащане на части.
 
От: Търся преводачи за:румънски, гръцки, сърбохърватски, турски, немски, испански,

Имаш лично съобщение!
 
От: Търся преводачи за:румънски, гръцки, сърбохърватски, турски, немски, испански,

Благодаря за Л.С. на всички, но моля прочетете внимателно и съответно дайте оферта.
Ако не сте склонни да загубите малко време и да прецените обема на работата, както и цената на вашия труд-то моля не губете и моето време.
 
От: Търся преводачи за:румънски, гръцки, сърбохърватски, турски, немски, испански,

Здравейте, ако случайно все още не сте си намерили човек с гръцки, може да се свържете с мен- заклет преводач съм. Извинявам се за писането тук, но съм новорегистриран потребител и ЛС още не са ми в правомощията ;)
 
От: Търся преводачи за:румънски, гръцки, сърбохърватски, турски, немски, испански,

Здравейте, ако случайно все още не сте си намерили човек с гръцки, може да се свържете с мен- заклет преводач съм. Извинявам се за писането тук, но съм новорегистриран потребител и ЛС още не са ми в правомощията ;)
Здравейте, гръцкия е ,,свободен" намерете ме на скаип ledepidemia , благодаря
 
От: Търся преводачи за:румънски, гръцки, сърбохърватски, турски, немски, испански,

здравейте, ако румънския е все още "свободен", аз съм заинтересован
не мога да пиша на ЛC защото не съм писал постове до сега.
 
Последно редактирано:
От: Търся преводачи за:румънски, гръцки, сърбохърватски, турски, немски, испански,

Ако още си търсите преводачи, пишете на лично ...
 

Горе