Търся преводач (български -> английски) 17 страници текст

cyberpower

New Member
Рейтинг - 100%
1   0   0
Здравейте...

Редакция:
Обявата вече не е валидна намери се човек за превода!!!

Търся човек който да ми преведе 17 страници текст на word написани със стандартен шрифт, форматиран текст средно по 385 думи на страница. Текстовете са на тематика компютри и интернет като най-вече са описания на програми и сайтове, няма някаква специална терминология написани са като за обикновения потребител. Условието е превода да е граматически правилен и написан на прилично езиково ниво.

ето и справка от word coun:
Pages: 17
Words: 6,542
Characters(no spaces) : 35,145
Characters(with spaces): 41, 653
Paragraphs: 213
Lines: 629

Плащане мога да извършвам единствено през pay-pal. Като на сериозни хора (с положителен itrader над 5 и репутация над 7) мога да оставя до 50% капаро, в противен случай предпочитам да процедираме по следния начин плащам ви предварително за първите 3-4 страници и като ми ги пратите правя следващо плащане.

Пращайте ми офертите си на ЛС или ги публикувайте в темата, като към предложението си включете цена, срок на изпълнение, опит (портфолио ако имате), общо взето всяка допълнителна информация ще е плюс за вас.
 
Последно редактирано:
От: Търся преводач (български -> английски) 17 страници текст

Здравейте,

бих могла да ви направя превода в желан от Вас срок за 7.5 лв/стандартна страница. Текстът е 23 странд. страници - значи около 173 лв целият.
Ако желаете експресен превод до 48 часа - с малка надценка.
Аз съм Мария Караиванова - преводач на свободна практика от Пловдив. Работя и с немски.
За връзка с мен: 0883 329 221.

ПОздрави:)
 
От: Търся преводач (български -> английски) 17 страници текст

Предварително Ви благодаря.
 
Последно редактирано:
От: Търся преводач (български -> английски) 17 страници текст

Редакция:
Обявата вече не е валидна намери се човек за превода!!!
 

Горе