Търся: Търся преводач за превод на книга (40 страници) от Английски на Български

Зле работата, Саше...

В момента, в който осъзнаеш, че се нуждаеш от професионална помощ, нещата при теб може и да потръгнат. Дотогава ти остава единствено опцията ''хейт срещу Ина Димитрова''. ;)
 
Зле работата, Саше...

В момента, в който осъзнаеш, че се нуждаеш от професионална помощ, нещата при теб може и да потръгнат. Дотогава ти остава единствено опцията ''хейт срещу Ина Димитрова''. ;)
Да се пука тя от яд и да се скрие някъде. Както и ти. Тя е едно огромно изчадие, както и ти. ;)
 
Да се пука тя от яд и да се скрие някъде. Както и ти. Тя е едно огромно изчадие, както и ти. ;)
Така е, Саше - пукаме се от яд. Завиждаме ти за негативния рейтинг. Доколкото виждам точно с четирима човека от форума си работила, други едва ли ще се престрашат.

Ти не разбираш, че с това поведение отблъскваш потенциалните си клиенти. Дори да беше добър преводач/ текстописец (а ти не си), никой не би искал да си има вземане-даване с пълно ку-ку. Подобни форумни изяви не ти помагат по никакъв начин.
 
Скрила съм се аз, че нали ме беше обвинила, че й дължа 300лв. Така де...покрила съм се.
 
Не знам как съм изпуснал драмата май месец, ама май това е първия изцяло женски конфликт във форума. Обикновенно все господата сме намесени в кавгите. Това е показател, че индустрията, обществото и форума се развиват. :)
 

Горе