Търся преводач

justAlemonTREE

New Member
Рейтинг - 0%
0   0   0
Здравейте!

Търся някой за превод от английски на български на прости изречения и фрази като:

ARE YOU A BULGARIAN?
WHAT IS YOUR FAVOURITE COLOUR? [FONT=&quot]
What makes you think I am a program?[/FONT] ARE YOU A CONSCIENTIOUS * I try to be conscientious.


Общо са около 30 000 думи, изреченията са подобни, тук там се повтарят или са променени като смисъл. Очаквам предложения за цена и време за изпълнение на ЛС.
 
От: Търся преводач

Da...sega zabelqzah.


Благодаря за офертите, засега намерих човек!
 
Последно редактирано:
От: Търся преводач

Пиши ми едно ЛС или на skype : just_vip_boy , превеждам всякакви неща на английски !
 
От: От: Търся преводач

Темата е преди 2 месеца? според теб важи ли? :lol:

Точно за минути мога така да те нареда , че да не влезеш повече в този форум. Момичето е ново и се ориентира в обстановката , не е нужно да се пресмиваме на тези , които се учат , защото се пак секи е тръхнал от някъде не мислил ли ? Или ти си по различна ? На 13 годинки и стана професор преводач , уеб дизайнер , маркетинг експер и какво ли още не ??
 
От: От: От: Търся преводач

Точно за минути мога така да те нареда , че да не влезеш повече в този форум. Момичето е ново и се ориентира в обстановката , не е нужно да се пресмиваме на тези , които се учат , защото се пак секи е тръхнал от някъде не мислил ли ? Или ти си по различна ? На 13 годинки и стана професор преводач , уеб дизайнер , маркетинг експер и какво ли още не ??
Може и да съм по-различна, не ме познаваш. ;)
Айде "нареди" ме де, да те видим колко си "остроумен".. :) ама то пък нали всички тук над 16 години са някакви експерти и прочие..
както и да е :mrgreen:
 
Последно редактирано:
От: Търся преводач

Здравей,

Първо - не съм експер , но мога смело да твърдя , че имам повече изпълнени проекти от теб

Второ - с кое си по-различна ? Малка , с лоши маниери и нахална ... ? Само по постовете ти в този форум разбирам на какво ниво си и с този пост не се старая да изпъкна себе си , а факта , че пребързваш с заключенията си , а ти самата си едно голямо ... :)

Много пресмехулници станаха в този форум , а малко са тези , които са постигнали нещо... Много от тях се здържат и не коментират ( както и аз ) , а ти на 13 години коментираш всеки 2ри и стана "царица" на форума , а нямаш пари за спирала за очи , а иначе си ПРЕДПРИЕМАЧ ??? Даже да си милионер , не трябва да се присмиваш на учищите се ...!
 
От: Търся преводач

Здравей,

Първо - не съм експер , но мога смело да твърдя , че имам повече изпълнени проекти от теб

Второ - с кое си по-различна ? Малка , с лоши маниери и нахална ... ? Само по постовете ти в този форум разбирам на какво ниво си и с този пост не се старая да изпъкна себе си , а факта , че пребързваш с заключенията си , а ти самата си едно голямо ... :)

Много пресмехулници станаха в този форум , а малко са тези , които са постигнали нещо... Много от тях се здържат и не коментират ( както и аз ) , а ти на 13 години коментираш всеки 2ри и стана "царица" на форума , а нямаш пари за спирала за очи , а иначе си ПРЕДПРИЕМАЧ ??? Даже да си милионер , не трябва да се присмиваш на учищите се ...!
Ами браво като имаш повече изпълнени проекти.
Не съм с лоши маниери, нито пък съм нахална.. в момента се отнасям с другите както те се отнасят с мен. Това, че съм на 13 години нищо не значи.
Не съм царица на форума и няма да бъда.. спирали и други боклуци не ползвам, няма да бъда поредната нагримирана с 10 пласта грим, на 13-14 години.
Пари може и да имам, може и да нямам.. но теб какво те интересува?
Не съм и се присмяла, това че съм сложила 1 емотикона, нищо не значи.
 

Горе