Търся превод на кратък текст от български на АНГЛИЙСКИ и РУСКИ

Veselushko

Member
Рейтинг - 100%
34   0   0
Здравейте.

Имам нужда от превод на едно кратко текстче (грубо страница и половина или малко повече).

Текста е на български, трябва ми превод на английски и руски.

Моля, когато пишете (тук или на ЛС) да ми предоставите базова тарифа за превода, за да мога да сравнявам офертите. (пример: 1 страница(1 800 символа) - Х лв.). За да дадете цена предполагам имате нужда да знаете какъв е текста. Текста не е технически, а с обща насоченост. Не би трябвало да има сложни термини(сложни думички както обичам да ги наричам :) )

Не е задължително и двата превода да са от един човек (даже бих се притеснил ако има всестранно развити хора знаещи 15 езика и правещи превод от всичките :) ), но е допустимо.

Ще се радвам ако ми покажете ваши преводи за да се ориентирам за качеството ви на работа.

Поздрави и успех на всички заинтересовани(дано има такива!!!).
 
От: Търся превод на кратък текст от български на АНГЛИЙСКИ и РУСКИ

Привет,

Оферта на скайп (lina_kamenova) за бърз и евтин превод от БГ-EN.

Хубав ден и успех,
Лина
 
От: Търся превод на кратък текст от български на АНГЛИЙСКИ и РУСКИ

Здравейте,
Предлагам бърз превод от български на английски език за 10 лв./стандартна страница 1800 знака. Имам преводи, но от английски на български в интернет (Силвия Борисова, електронно издание Литклуб).
Хубав ден!
 
От: Търся превод на кратък текст от български на АНГЛИЙСКИ и РУСКИ

Имаме преводач с английски и руски, свирни с подробности ако решиш :)
 
От: Търся превод на кратък текст от български на АНГЛИЙСКИ и РУСКИ

Не е ли редно да съобщите, ако темата е приключена? :(
[FONT=Arial ! important][FONT=Arial ! important][FONT=Arial ! important][/FONT][/FONT]
[/FONT]​
 
От: Търся превод на кратък текст от български на АНГЛИЙСКИ и РУСКИ

За английския превод се доверих на El.Stoyanova и смея да твърдя, че не съжалявам. В 10:15 беше подаден текста към нея, а го получих в 11:26. И въпреки бързия превод, нямам забележки по него. Страхотна работа!

За руския превод - очаквам го, така, че временно не приемам оферти, но в случай, че нещо се провали (в което се съмнявам), ще пиша тук.

Съжалявам на всички, на които не съм отговорил на личните съобщения.
 
От: Търся превод на кратък текст от български на АНГЛИЙСКИ и РУСКИ

Мерси за хубавите думи. Веднага връщам жеста, като съобщавам, че текстът беше изпратен на клиента преведен в 11:26, а заплащането беше извършено в 11:27! :)))
Много обичам коректните хора....
 

Горе