Търся превод на статии от английски на БГ

Huk0

New Member
Рейтинг - 100%
6   0   0
Здравейте, търся някой да ми преведе статии от английски на български.Става въпрос за 20 статии, възможно е и повече .Моля заинтересованите на ми пратят колко биха пари биха искали за превод на тези 20 статии с около 400-500 думи.Разбира се подалият най-добра оферта и качество ще бъде нает. Вероятно е тази работа да прерастне в постоянна, очаквам вашите оферти на ЛС.
 
От: Търся превод на статии от английски на БГ

мога и да смъкна - зависи от статиите
Благодаря за съдействието, явно аз съм назад с информацията за цените. Това са напълно реални цени които си писал , за съжаление парите които съм планувал за рекламна кампания и разрастване на сайта не са много и ще трябва да разчитам само на 1 човек с който работя в момента за превода. Моля, модераторите да затворят темата.Искрено се извинявам за създалата се неразбория.
 
От: Търся превод на статии от английски на БГ

Аз ще се навия за 40лв-но се надявам да станне постоянна работата,дори и да не стане пак ще преведа:)
 
От: От: Търся превод на статии от английски на БГ

Аз ще се навия за 40лв-но се надявам да станне постоянна работата,дори и да не стане пак ще преведа:)
Благодаря за предложението, намерих си хора за превод.От фрилансърбг изявиха желание над 20 души за под 50лв. всеки.Пускам го за информация на хората, които търсят преводачи.
 
От: Търся превод на статии от английски на БГ

Здравейте, търся някой да ми преведе статии от английски на български.Става въпрос за 20 статии, възможно е и повече .Моля заинтересованите на ми пратят колко биха пари биха искали за превод на тези 20 статии с около 400-500 думи.Разбира се подалият най-добра оферта и качество ще бъде нает. Вероятно е тази работа да прерастне в постоянна, очаквам вашите оферти на ЛС.

Здравейте,
Казвам се Елеонора Василева. В случай, че не сте намерили още преводач, бих искала да Ви предложа средно 7 лв/стр (1800 знака с интервалите по БДС), в зависимост от срока на поръчката. При експресна поръчка можем да се договорим допълнително, според обема и крайния срок. Аз съм преводач от 1994 г, с технически английски приоритетно и цялата гражданска сфера, също. Регистрирана съм в Консулски отдел на МВнР от 1998 г. като легализиран преводач. Образованиие - Магистратура АФ лингвистика и превод. Бих се радвала да приема Ваши бъдещи поръчки. Телефон 0878 237301 и 0888028901
 
От: Търся превод на статии от английски на БГ

Здравейте,

Казвам се Димитър Добрев. Работя като преводач от 20 години. Превел съм над 60 заглавия - художествена, специализирана и научно-популярна литература. Тук споменавам само книгите, които съм превел, но не и по-малките поръчки. Макар да не знам на каква точно тематика са статиите, смятам, че 6 лв. на страница е една разумна оферта (1800 знака). Ако се интересувате от офертата ми, можете да ми се обадите на телефон 0878631590.
 
От: Търся превод на статии от английски на БГ

за 45 лева мога да преведа всичко възможно.
 
От: Търся превод на статии от английски на БГ

Здравейте, Аз съм професионален/заклет преводач с десетгодишен стаж, над 30 преведени книги (художествени и публицистични), безброй документи и 2 номинации за награда за най-добър превод. Ако проявявате интерес да работим заедно, пишете ми тук или на имейл: atanasov_id @ abv.bg (цените са по договаряне) Поздрави
 
Последно редактирано:

Горе