Търся превод на 300 статии (EN -> BG)

pmg

Member
Рейтинг - 100%
3   0   0
Здравейте,

Търся превод на около 300 статии от английски на български. Тематиката е здраве, клюки, секс и др. Сложността на превода определям като ниска.

Моля предложете цена + срок на изпълнение за цялата поръчка. Тъй като не знам колко думи ще излязат на статия, нека предложението ви да е за ХХХ думи = ХХХ лв.
(предпочитам на думи отколкото на символи, тъй като при един превод имах след всяка точка по 7-8 интервала :D).

Несеризони или некадърни нека не пишат. Не искам да влагам време в редакция на вече преведеното, и ще плащам само за качествен превод.

За предложения или въпроси - моля САМО НА ЛИЧНО!

Мерси
 
От: Търся превод на 300 статии (EN -> BG)

Мога да преведа всички статии за 160 лева=в срок от 2 седмици
 
От: Търся превод на 300 статии (EN -> BG)

HeadShot, може да съм пропуснал нещо като чета... или вече да си говорил с човека и да имаш повече инфо... така че поправи ме, ако бъркам. Но как, по дяволите, даваш 160 лв цена за 300 статии, БЕЗ да знаеш грубо обема на всяка една от тях?!? Дали са по 200 думи или по 1200 думи, примерно...
 
От: Търся превод на 300 статии (EN -> BG)

Просто ми трябват пари и си нямам напредстава колко са големи статиите.Но това не ме притеснява, колкото и да са големие.
 
От: Търся превод на 300 статии (EN -> BG)

Ценете си труда, момчета :) Колкото в по-нисък ценови диапазон работиш, толкова по-капризни и недоволни са клиентите. Уговаряйте си всичко конкретно, ще си спестите доста време и нерви. Успех! :)
 
От: Търся превод на 300 статии (EN -> BG)

Здравейте,

Търся превод на около 300 статии от английски на български. Тематиката е здраве, клюки, секс и др. Сложността на превода определям като ниска.

Моля предложете цена + срок на изпълнение за цялата поръчка. Тъй като не знам колко думи ще излязат на статия, нека предложението ви да е за ХХХ думи = ХХХ лв.
(предпочитам на думи отколкото на символи, тъй като при един превод имах след всяка точка по 7-8 интервала :D).

Несеризони или некадърни нека не пишат. Не искам да влагам време в редакция на вече преведеното, и ще плащам само за качествен превод.

За предложения или въпроси - моля САМО НА ЛИЧНО!

Мерси

Не бих могла да Ви изпратя лично съобщение.. Все още нямам нужните мнения. Бих искала да Ви помогна в начинанието. Много бих се радвала ако ми оставите някакви координати за връзка, за да Ви кажа и аз моите предложения. Владея английски отлично и имам достатъчно свободно време. Благодаря за отделеното време.

Поздрави, Сияна!
 
От: Търся превод на 300 статии (EN -> BG)

Здравейте!
Аз давам цена от 3 стотинки на дума - 3лв / 100 думи.
Чета изцяло на английски - статии,книги,субтитри,превеждала съм,живяла съм 2 години в Нотингам,уча за преводач - Лингвистика с английски и немски език.
Не мога да дам точен срок за изпълнение,защото няма как да знам колко са големи статиите,но мога да превеждам средно по 10 статии на ден,като гарантирам за качеството на превода.
 
Последно редактирано:
От: От: Търся превод на 300 статии (EN -> BG)

[FONT=&quot]Здравейте!
Не мога да Ви изпратя лично съобщение. Желая да преведа споменатите статии. Завършила съм бакалавър по Български и английски език и сега уча магистратура Превод и Бизнес Комуникация. [/FONT] [FONT=&quot]Гарантирам за отличен превод, ясни и точни изречения на български език, както и перфектно оформен текст (стилистика, пунктуация и т.н).За повече информация може да пишете на ЛС или оставете координати за връзка.
[/FONT]
 
От: Търся превод на 300 статии (EN -> BG)

Здравейте,
предлагам бързо и качествено да Ви преведа статиите срещу прилична сума.
Имам завършено журналистическо образование в Американския Университет в Благоевград, преди това съм учила 3 години в училище в Лондон, и още 4 в американско училище в Токио. Редовно превеждам всякакъв тип текстове срещу скромно заплащане. На вас прелагам цена до 5.50лв за БДС страница (1800 знака).
В момента имам повече време, тъй че бих могла да ги преведа наистина експресно, но в никакъв случай за сметка на качеството!
Ако имате интерес: тук на лични, skype: zel.mel, поздрави, Елена
 

Горе