Търся пренаписване на англ. език + събмит по англ. социални мрежи

Lilacor

New Member
Рейтинг - 100%
38   0   0
Здравейте,

Търся човек, който да владее добре английски език, за да пренаписва за мен текстове. Тематиката е хорър телевизионни сериали.

За момента в сайта си имам над 300 епизода (и се увеличават) на телевизионни сериали на ужасите, за които ми трябват уникализирани описания на английски. Дължината им трябва да е около 200-250 думи всяка, т.е. количеството не е малко, а работата има потенциал да се превърне в постоянна. Аз давам източниците, човекът - пренаписва.

Не гоня срокове, т.е. няма да е работа под голяма форса, 5-10 епизода на ден са достатъчни.

В допълнение търся услуга по събмит в англоезични социалки (само най-известните 10-тина). Пример: digg, reddit, stumbleupon, mixx, del.icio.us и т.н. Най-добре човекът да се нагърби и с двете дейности.

Очаквам само сериозни предложения на ЛС. Хора, с които съм работил са с предимство. Плащам с Пейпал СЛЕД свършена част от работата, например на всеки 20-30 пренаписани и събмитнати материала.

Задължително изисквам портфолио и предишен опит!


С оглед на голямото количество и възможността за продължително партньорство очаквам да ми предложите отстъпки за количество. Ако са добри, ще ви поверя цялата работа.

За оферти - на ЛС. Благодаря за вниманието!
 
От: Търся пренаписване на англ. език + събмит по англ. социални мрежи

Леле, толкова ли няма англовладеещи, бе? Егати ниското ниво...
 
От: Търся пренаписване на англ. език + събмит по англ. социални мрежи

Писах ти ЛС.

Поздрави! :)
 
От: Търся пренаписване на англ. език + събмит по англ. социални мрежи

Zdraveite, Ako o6te tyrsite nqkoi s mnogo dobro nivo po angliiski , molq potyrsete me na skype : desito_png
 
От: Търся пренаписване на англ. език + събмит по англ. социални мрежи

Здравейте , занимавам се с преводи от английски на български език вече десет години, имам известен опит и в писането на статии. Ако обявата е все още валидна ще се радвам да се свържете с мен на skype: l_i_l_i_t_o за повече информация.
 
От: Търся пренаписване на англ. език + събмит по англ. социални мрежи

Здравейте, ще се "опитам" да се свържем на лични. :)
 

Горе