Търся пренапис на здравни статии / 500 думи - 3 лв. Дългосрочна заетост.

Lilacor

New Member
Рейтинг - 100%
38   0   0
Заглавието казва всичко. Пакетите статии ще са около 20-25 на месец. Дължината ще варира, но средно ще е около 500 думи на статия, т.е. можете да си осигурите постоянен доход от 60-80 лв на месец.

Предпочитам да работя с жени, тъй като статиите са основно в областта на женското здраве. Доброто владеене на българския език е задължително - граматика, пунктуация, добра четимост на статиите.

Изисквам портфолио или поне 2-3 статии, които копирайтърът е написал досега. Ако остана доволен, ще има и още поръчки, по други мои проекти.

Плащане - само с Paypal след свършена работа. Може и на по-малки части, ако парите ви трябват по-скоро.

За контакти - ЛС.
 
От: Търся пренапис на здравни статии / 500 думи - 3 лв. Дългосрочна заетост.

За да не спамя
Същата оферта и от мен,но за туризъм-хотели и забележителности!
 
От: Търся пренапис на здравни статии / 500 думи - 3 лв. Дългосрочна заетост.

Засега си намерих човек. Благодаря на всички за интереса.
 
От: Търся пренапис на здравни статии / 500 думи - 3 лв. Дългосрочна заетост.

@ hasanson пиши ми на ЛС, ако офертата е валидна, опит в писането на точно такива статии с туристическа насоченост и пренаписване
 
От: Търся пренапис на здравни статии / 500 думи - 3 лв. Дългосрочна заетост.

@ hasanson, имам интерес към Вашата оферта и бих желал да кандидатствам за позицията на писане/пренаписване на статии на туристическа тематика.Имам опит в това, както и голям интерес в самата област- туризъм. Опитах да Ви изпратя ЛС, но ми показва, че кутията Ви е пълна. Моля, ако офертата е все още валидна ми пиши на ЛС или на:
e-mail [email protected]
skype tedok123_freelancer
gtalk:tedok123freelnacer
 

Горе