Търся приложение за планиране на постове (facebook)

manqga

Member
Търся сайт/приложение за планиране на постове (снимки).Hootsiute не ми върши работа за снимки,някой ако знае друго макар и платено да казва.Искам да може да се настройват максимално бързо и лесно снимките.
 
От: Търся приложение за планиране на постове (facebook)

По принцип върши, но е много мудно и само за самата страница, а колегата мисля, че търси да шедулва в няколко страници едновременно. Тези дни ще поразгледам едно такова - MediaFunnel ....
Разгледай и тази статийка...
 
От: Търся приложение за планиране на постове (facebook)

Да вграденото е много бавно и изнервящо..... само не разбрах коя статиика да разгледам ?
 
От: Търся приложение за планиране на постове (facebook)

Да вграденото е много бавно и изнервящо..... само не разбрах коя статиика да разгледам ?
Пфууу, забравил съм верно да сложа линка - http://www.lifehack.bg/web/avtomatichno-upravlenie-na-internet-s-ifttt/3/ . Аз одевве го пробвах за ФБ, но май можеш в профила си да добавяш само една страница, а не няколко и да шедулваш във няколко едновременно ..
А ти разгледа ли вече MediaFunnel ?
 
От: Търся приложение за планиране на постове (facebook)

Да инсталирах го ама нещо не мога да разбера.Някъде бъркам сигурно.Има опция в която мога да избирам през какъв интервал от време да се споделят постовете.Избирам снимките но те не се споделят през този интервал,иначе като дам post now се показват на стената на страницата
 
От: Търся приложение за планиране на постове (facebook)

Аз използвам това www .postcron. com. Има безплатна версия където можеш да шедулваш 10 поста.
За повече е платено.
 

Горе