Търся програматор

chopara

New Member
Рейтинг - 100%
3   0   0
Търся програмист

Трябва ми програматор да ми направи скрипт подобен на СМС поръчката на фреш.бг ето и пример . Пращаш смс от мобилния си телефон и получаваш линк за свалянето и от телефона . За повече инфо драснете ЛС с най-вероятна цема за изготвянето само на този скрипт
 
Последно редактирано:
От: Търся програматор

Тази тема излиза на първа страница в Google по ключова дума "търся програматор" :)



От programatoribg.com ще се зарадват, че им правим безплатна реклама.
 
От: От: Търся програматор

Тази тема излиза на първа страница в Google по ключова дума "търся програматор" :)



От programatoribg.com ще се зарадват, че им правим безплатна реклама.

Браво! Форума вече се популяризира и с по нестандартни ключови думи.:D:D
happyslacker, този от снимката наистина ли е програмист? Повече ми прилича на изпушил психолог.
 
От: Търся програматор

пф сори за спама ама се израдвах много :D:D трябва да пуснем темичка с бисери. xD
 
От: От: От: Търся програматор

този от снимката наистина ли е програмист?

На снимката е Ричард Столман - известен програмист и хакер. Основател е на Движението за свободен софтуер, проекта ГНУ и Фондацията за свободен софтуер. Автор е на общия публичен лиценз ГНУ (GNU GPL) — може би най-известния свободен лиценз.
 
От: Търся програматор

ахахах яко :)
знаеш ли твоя ник винаги ми е изглеждал като хапи шлякер или в превод веселия шлякач:)

програматор :):twisted::twisted::twisted: 3 за лев
 
От: От: Търся програматор

знаеш ли твоя ник винаги ми е изглеждал като хапи шлякер или в превод веселия шлякач:)

Slacker:
1. Потребител на Slackware
2. Мързеливец, лентяй, избягващ да работи (вж. Wikipedia: Slacker)

А какво значи "шлякер"? Гледам, че тази тема излиза на първа страница в Google по тази ключова дума :)



Този форум вече ще се посещава и от търсещи "шлякер" :)
 

Горе