Търся програма.

dalasweb

Well-Known Member
Не знам дали има подобна тема във форума.
Но тук да си пишем, какво търсим за улеснение в дизайна, бизнеса, а и не само това.
Преди на win XP и win 7 доста ползвах, а с win10 изобщо не се разбирам.
Търся следните програми.
Хубав напомнител
Хубав текстов редактор, да си пишеш важни неща или просто архив.Примерно Пиша Петкан и излиза всичко за него.
Програма да помни всичките ми текстови копирания .
Програма да помни какво пишеш, защото понякога някой дълъг коментар не може да го постнеш и не искаш наново да го пишеш.
 
Не знам дали има подобна тема във форума.
Но тук да си пишем, какво търсим за улеснение в дизайна, бизнеса, а и не само това.
Преди на win XP и win 7 доста ползвах, а с win10 изобщо не се разбирам.
Търся следните програми.
Хубав напомнител
Хубав текстов редактор, да си пишеш важни неща или просто архив.Примерно Пиша Петкан и излиза всичко за него.
Програма да помни всичките ми текстови копирания .
Програма да помни какво пишеш, защото понякога някой дълъг коментар не може да го постнеш и не искаш наново да го пишеш.
ATOM
 
Atoma e martav, спряха му поддръжка
Та
То и на Windows 7 и XP му спряха подръжката, ама се ползва:
1661508280137.png

Даже онзи ден ми звъняха клиенти с Win 7 имаха проблем, защото вече и роот сертификатите не се ъпдейтват и Lets encrypt сертификатите не ги разпонаваше.
 
  • Sad
Реакции: Sky
Не знам дали има подобна тема във форума.
Но тук да си пишем, какво търсим за улеснение в дизайна, бизнеса, а и не само това.
Преди на win XP и win 7 доста ползвах, а с win10 изобщо не се разбирам.
Търся следните програми.
Хубав напомнител
Хубав текстов редактор, да си пишеш важни неща или просто архив.Примерно Пиша Петкан и излиза всичко за него.

Google Workspace.

Като цяло платформата им е отлична за всякакви такива неща.

Програма да помни всичките ми текстови копирания .

Избери си: https://techpp.com/2022/02/10/best-clipboard-managers-for-windows/

Програма да помни какво пишеш, защото понякога някой дълъг коментар не може да го постнеш и не искаш наново да го пишеш.

По принцип в почти всяка платформа, за която се сещам ако коментар/съобщение поради някаква причина не се публикува отива в drafts (чернови), където можеш да го редактираш и пуснеш отново. Някои дори работят така, че ако смениш устройството текста ти пак е там.

Вижда ми се излишно чак програма да търсиш. Аз лично ако знам, че платформата е смотана си пиша текста първо в текстов редактор. Цъкам си с vim. :)

Може да има плъгин за браузър, не знам.
 
То и на Windows 7 и XP му спряха подръжката, ама се ползва:
Виж файлът 25369

Даже онзи ден ми звъняха клиенти с Win 7 имаха проблем, защото вече и роот сертификатите не се ъпдейтват и Lets encrypt сертификатите не ги разпонаваше.
Ако може линк за атом-а?Благодаря!
 
То и на Windows 7 и XP му спряха подръжката, ама се ползва:
Виж файлът 25369

Даже онзи ден ми звъняха клиенти с Win 7 имаха проблем, защото вече и роот сертификатите не се ъпдейтват и Lets encrypt сертификатите не ги разпонаваше.

То тия сертификати от 2 години не работят :D
 
То тия сертификати от 2 години не работят :D
Явно нещо е станало сега и звънят клиенти защо не им се отварят сайтовете :Д
 
Навремето ползвах една текстова програма, която правеше и категории, в които си пиша.
Всичко това в един файл, който слагах на флашката, а не мъкнах множество файлове.
Някаква малинка беше името и, но не мога да я открия.
Открих си старата копи пасте
 
Тя скоро 10-та си заминава, как може да има хора ползващи 7 не знам
Щото е най-лесната за ползване, а не бъкана с глупости, като при следващите.Знам фирма известна в България и всичките и компютри са с windows xp.Нямат връзка с нет, работят си служителите и пеят си.
 
Щото е най-лесната за ползване, а не бъкана с глупости, като при следващите.Знам фирма известна в България и всичките и компютри са с windows xp.Нямат връзка с нет, работят си служителите и пеят си.
Пълни глупости са това.
 
Пълни глупости са това.
Сигурно от твоя град не си излизал по селата.Глупости за тебе, истина за мене.През 2009 аз им инсталирах мрежата.Сложих диипфрийз на всякъде и никакви проблеми нямаха.Ако имаха проблеми викаха админа или мене.През 2016 им сложихме сървър 2013.Понякога звъня на колегата от там-викам , как е нещо ново,цънцарите купиха ли, надстроиха ли?Всичко си върви, защо да го развалят.И какво да купят, немските машини бачкат с дос-му е отговора.Има проблем слагам кабела и звъня на немеца.Той си го оправя през интернет.Доколкото си спомням с вграден модем се свързваха.Абе не е за вярване.
Така, че питай патило, а не старило има такава бг поговорка.
 
Последно редактирано:

Горе