Търся: Търся програмист за дизайн на сайта ми.

Viknife

Member
Рейтинг - 0%
0   0   0
Здравейте! Сайта е VIKNIFE.COM. Искам да се пооправи този куц дизайн. Бюджета ми е 120 лв. За повече инфо скайп: diper_701. Плащане Еконт, Paypal.
 
Търся програмист за дизайн на сайта ми.

От кога програмистите правят дизайн?
 
Какво Ви интересува вас бе зубари, ако ще пишете нека да е за оферти. Големи умници по тоя форум.
 
Вече започвам да разбирам защо искате завръщането на червените репички.
 
Големи детективи. Жалко, че намирате време само за такива работи. Приятен жалък живот.
 
Големи детективи. Жалко, че намирате време само за такива работи. Приятен жалък живот.

Еми, не свирим на китара, сори. :cool: Иначе е жалко поведението на такива шушумигари, като автора на темата. Последно време с много такива се напълни.
 
Аз все още чакам отговор на въпроса си от автора на темата: От кога програмистите правят дизайн? И нека да обясни какво точно търси: дизайнер или програмист или дизайнер и програмист. Но като го гледам... май няма да дочакам отговор
 
Това цялото ли трябва да се редизайнва, или искаш просто промени + да се пооформи - стайлинг най-вече?

Иначе не е толкова зле, колкото мислиш, но махни този глупав слайдер от главната, също и от категориите, че яко дразни.

А бг вариант има ли? Продаваш ли и за бг? Не е зле стоката, даже съм си набелязал няколко неща.. като открия един-двама тук :D ще имам нужда от тях :D:D
 
Искам най-вече да оправя мобилната версия с по-големи менюта и разбира се приемам съвети.
 
Аз нещо не виждам дори мобилна версия, или не е направено както трябва. Може да дърпа респонсив стайл от външен източник, но е факт, че на телефон няма промяна. Както и да е, това може да се оправи. Ако нямаш вече оферта аз ще се заема, но мога събота-неделя. Тия парички яко ми малеят и наистина са малко в предвид, че не се знае какви чудесии могат да излязат като започне да се преработва, за това първо искам да видя файловете, преди да ти кажа, че цената е ОК, това разбира се ако нямаш човек още.
 

Горе