Търся програмист за изграждане на онлайн магазин ?

manqga

Member
Здравейте,
търся php програмист за изграждане на custom онлайн магазин или Magento специалист, може да ми пращате портфолио на лично съобщение.

С предимство са тези от Бургас.
 
Съгласен с @madgooglebot. Добре е да се ползва някаква основа. Ако ще е за магазин и искаш да имаш свобода да си хостваш сам нещата, да си правиш модификации според нуждите и най-вече да не зависиш от настроението на SaaS лайна като Shopify, CloudCart и подобни, може би един от добрите варианти е Magento.

Ние го ядем дедовия с един "къстъм" (нз доколко нашият случай попада под това понятие, щото отдавна не съм вещ в тия работи) онлайн магазин, изграден на Laravel.
 
Е явно е "къстъм" в началната версия.. после като мине през интернет каталог, та свърши с новинарски сайт, сметай колко е къстъм ахаха Освен това тия бози няма ъпдейти, бъговете си играят на "прескочи кобила", всяко ново php вади пробойни и тн и тн. Къстъп система е много сериозна работа, това за да е 6 и ок винаги, действително трябва да има екип зад него. Има много такива сайтове в бг, но всичките са с мин един специалист постоянно зад тях, т.е само от тук си поне 2К на месец назад ;)
 
Имал съм къстъм сайт , не ми е правил проблеми години наред, и съответно не съм давал и 1 лв поддръжка, но да, когато съм искал да надгрядя нещо не се е получавало, понеже логиката не позволява и трябва да се пренаписва наново, писъл съм на доста фирми работещи с Mageno, и или не ми отговарят на запитванията или нямат хубаво порфолио.
 
Най-вероятно не е бил онлайн магазин?

Иначе тук има Магенто разбирачи, дай им повече време, предполагам ще ти пишат.
 
На Стеник писа ли?
Те имат суперпортфолио и със сигурност ще ти отговорят.
 
Ного знае кой е Стеник, еле па портФОЛИТО :) Дай по-точно инфо-линк. Иначе Магенто- Секрамненто, важното е сайта да е 6 и да е ПРОДУКШЪН, найс за окото :)

Магенто не го знам колко е ОК, но ако ако искаш читав маг, продукшън и да Фаща оЧо, мога да се заема, понеже скоро се оперирах от срам, та поне можеш да ми наФърляш на ЛС какво се търси, ще отговоря Акуратно :)
 
Ного знае кой е Стеник, еле па портФОЛИТО :) Дай по-точно инфо-линк. Иначе Магенто- Секрамненто, важното е сайта да е 6 и да е ПРОДУКШЪН, найс за окото :)

Магенто не го знам колко е ОК, но ако ако искаш читав маг, продукшън и да Фаща оЧо, мога да се заема, понеже скоро се оперирах от срам, та поне можеш да ми наФърляш на ЛС какво се търси, ще отговоря Акуратно :)
Стеник са добри, ама лично аз съм вземал 3 пъти бъг боунти от фирми, където те са правили сайтове, единия е ozone, ще му вземат луди пари за сайт , не е ли по-добре, от тук да намери някого вместо от стеник, които имат така или иначе егати порфтолиото и не влизат в тоя форум, и цените им са... леко високи
 
Е нали се търси добро и богато портфолио - предполага се че и бюджетът отговаря.

Ама Мадженто да се направи веднъж и да не го пипаш години наред - забрави.
Ще трябва да се киха и за абонаментна поддръжка.
 
Е нали се търси добро и богато портфолио - предполага се че и бюджетът отговаря.

Ама Мадженто да се направи веднъж и да не го пипаш години наред - забрави.
Ще трябва да се киха и за абонаментна поддръжка.
линка от подписа е умрял
 
Хора, това, че сте попадали на некадърни програмисти, нямате опит с къстъм сайтове или ви се е стувало прелалено скъпо да намете подходящите хора не ви дава право да давате такива крайни изказвания!
Има доста хора, които предпочитат къстъм уебсайтове.
По опънсорс системите съм се нагледал на мазаници от знайни и незнайни програмисти, да не пропускаме и колко са торамиви SaaS от към подръжка и как се чака смесеци за някакви дребни промени.
 
Не бачка бре, от вчера се мъча да го отворя :)

И на автора не бачка също.

Абе нещо подписите са сдухали яко :D
 
Хора, това, че сте попадали на некадърни програмисти, нямате опит с къстъм сайтове или ви се е стувало прелалено скъпо да намете подходящите хора не ви дава право да давате такива крайни изказвания!
Има доста хора, които предпочитат къстъм уебсайтове.
По опънсорс системите съм се нагледал на мазаници от знайни и незнайни програмисти, да не пропускаме и колко са торамиви SaaS от към подръжка и как се чака смесеци за някакви дребни промени.

Фул функшънъл магазин е много тегаво. Ако верно е от САМАТА нула, а не разни куци преработки, и да е с визия мин емаг, то една 10-ка поне ще му замине ;)
 
Най-вероятно не е бил онлайн магазин?

Иначе тук има Магенто разбирачи, дай им повече време, предполагам ще ти пишат.
Онлайн магазин беше. На стеник съм писал няколко пъти от 2015та насам, първия път ми отговориха че нямат интерес , което е странно понеже това им е работата, други отговори не съм получавал от тях колкото и да съм им писал.
 
Да супер глупаво е. Напомня ми на подобен случай - пиша на фирма рециклираща батерии, за оферта за повече бройки, и те така ми пишат, че нямат интерес :D:D:D

Странно нещо са бг-търгашите :)
 
Онлайн магазин беше. На стеник съм писал няколко пъти от 2015та насам, първия път ми отговориха че нямат интерес , което е странно понеже това им е работата, други отговори не съм получавал от тях колкото и да съм им писал.
Вероятно не са те взели насериозно.
Там нещата са на друго ниво и ако се подходи с типичното "Искам магазин, пратете ми оферта", едва ли ще те отразят.

Направи се на тежък бизнесмен, загатни за солиден бюджет и реакцията ще е по-позитивна.
 
Онлайн магазин беше. На стеник съм писал няколко пъти от 2015та насам, първия път ми отговориха че нямат интерес , което е странно понеже това им е работата, други отговори не съм получавал от тях колкото и да съм им писал.

Привет, фирми като Стеник, работят само със сериозни търговци, избягват да работят със посредствени или нови, също сумата която искат за магазин е нормална, тука става въпрос за сериозен бизнес като онлайн магазин, ако построиш физически шоурум ще ти излезе 25 до 30 хиляди, фирми като Стеник, Студио Х и други от този бранш започват от 8 хиляди лева и си има причина, една от тях е, че няма смисъл да работиш със луди лелки искащи магазин за 600 лв и поддръжка 50 лв на месец, другото идва към това да избегнеш неопитни новаци и да ги обучаваш, процеса е сложен и не си длъжен да обучаваш някой как да стане предприемач.

Сега за твоят проблем, защо не ползваш просто shopify, cloudcart като системи, ще ти спестят доста проблеми и нерви, видях, че си писал за поддръжка, че не ти се дават пари, cloudcart ще ти спести доста пари и ще работи добре. Познавам доста големи брандове минаха към cloudcart. Няма от какво да се притесняваш, имат безплатен съпорт и винаги помага.

Успех с начинанието.

Поздрави,
Станимир И
 
Интересно ми е защо точно Magento е избора.
Това е една доста сериозна система, която иска много ресурс, както от хостинг среда, така и от можещ разработчик, който да я настрои.
Скъпи теми, скъпи модули, скъп съпорт от страна на разработчици и се чудя защо е необходимо.
Къде ви е идеята да бъде сайта ви на Magento. Интересно ми е кое конкретно ви провокира да изберете тази система.
Моят съвет е: Направете си подробно и конкретизирано задание в детайли с нужни акценти относно дизайн и функционалности.
Пуснете го като оферта-запитване тук или в някоя група за фрийлансъри във фейса и все ще се намери някой колега, който да ви предложи решение на вашите изисксвания макар и с друга система или пък кастъм както желаете.
Без ясно задание, че дори и посочен бюджет никой няма да ви вземе на сериозно или някой ще се учи на ваш гръб.
Дерзайте!
 

Горе