Търся програмист за изработка на уеб-сайт.

imaginary

Banned
Рейтинг - 100%
1   0   0
Здравейте,
търся добър PHP програмист, който да ми изработи една малка системка. Желателно е прграмиста да владе и HTML/CSS.
Като повече подробности относно системата, заплащането и тн. бих желал да обсъдим в скайп, тук на ЛС или по телефона.
Възможно е да измислим нещо и за продължителна печалба за програмиста, но всякакви подробности както казах на лс, скайп или телефон.
Моля всеки кандидат да ми пише ЛС с евентуално телефонен номер или скайп. (ако не желае на ЛС)
Желателно е да покаже портфолио или някой сайт, който е правил, но не е задължително.
 
От: Търся програмист за изработка на уеб-сайт.

Изпратил съм Ви лично съобщения.
Ще очаквам отговор.

Поздрави, AloneInTheDark
 
От: Търся програмист за изработка на уеб-сайт.

Здравей! Имам познания по html,css,js,php,mysql,photoshop и съм готов да ти направя системата. Не знам дали защото съм нов потребител и нямам достатъчно мнения, но така и не видях скайпа или телефона в профила ти. Ако можеш да напишеш скайпа си като мнение, за да мога да се свържа с теб или да ме намериш на моя: dbankatev
 
От: Търся програмист за изработка на уеб-сайт.

Имате лично и от мен :)
 
От: Търся програмист за изработка на уеб-сайт.

Моля добавете ме в скайп - sexyif. Мои сайтове са:
mrdeals.bg/
diavelli.bg/
diagonal-bg.com/
emailinvest.com/home.php
очаквам да ме добавите в скайп.
 
От: Търся програмист за изработка на уеб-сайт.

Към Автора, препоръчвам ти primecode, колега от форума!
Точен и коректен!
 
От: Търся програмист за изработка на уеб-сайт.

Здравейте,
Понеже сам нов във форума и все още нямам право да пускам теми реших да пиша тук.Надявам се автора на тази да не се разсърди.
Собственик сам на един уеб сайт и искам да му бъде изработена програма,но понеже мисля че идеята ми за момента е уникална или поне до сега не съм срещал друго подобно,моля всички заинтересовани програмисти да ми пишат на...
email: salih_bodev (@) abv.bg
skype: stelt88
 
От: Търся програмист за изработка на уеб-сайт.

Сподели ми на лично... :) ако е достатъчно стойностно да ме накара да правя бг сайт тогава си късметлия...
 
От: Търся програмист за изработка на уеб-сайт.

Сподели ми на лично... :) ако е достатъчно стойностно да ме накара да правя бг сайт тогава си късметлия...

Пиши ми на email или на skype.
Нов потребител сам във форума и нямам мнужните мнения да пращам лични и т.н.
 
От: Търся програмист за изработка на уеб-сайт.

codefuture имаш ЛС.Изглежда сам можел да пращам лични :D
 

Горе