Търся програмист за направа и миграция на новинарски сайт

monefff

Well-Known Member
Рейтинг - 100%
88   0   0
Здравейте,

Трябва ми програмист, който да ми направи ЛЕК, БЪРЗ, малко функционален новинарски сайт.
Имам новинарски сайт на Wordpress и искам да го сменя с нов, custom такъв.

Ще се направи миграция от Wordpress-а към Custom сайта. Сайта новия съм го начертал на пейнт, как трябва да изглежда. Програмиста трябва да го накодира и да направи админ панел с няколко функции

- банерна система
- четения на статии
- времето (да се дърпа от някъде)
и допълнителни неща, които ще добавяме през времето, или за, които ще говорим допълнително.

Изискванията са следните

- Да е сериозен! (Да не изчезва, защото съм забелязъл, че повечето програмисти или зарязват работата на половина и изчезват, или просто свършват работата и изчезват, без да пишат даже.)
- Да работи качествено!
- Задължително с портфолио.
- Ако работи с ДОБЪР дизайнер е в голям плюс

Наистина искам да ми свърши работа човека с, който ще работим. Предлагам абсолютно дългосрочна работа, а повярвайте ми имам доста работа за даване.
Плащането е коректно от моя страна и винаги на време(е винаги има и някакви малки изключения, все пак сме хора, излизат непредвидени разходи, и се получава забавяне)

Очаквам да ми пишат САМО сериозни хора.

Поздрави
 
От: Търся програмист за направа и миграция на новинарски сайт

Изискването ти е, системата де НЕ е CMS?
 
От: Търся програмист за направа и миграция на новинарски сайт

Иска да му се напише нещо къстъм, специално за неговите нужди.
 
От: Търся програмист за направа и миграция на новинарски сайт

Колко си готов да платиш за такава система?

И какво разбираш под
- банерна система
- четения на статии
- времето (да се дърпа от някъде)
и допълнителни неща, които ще добавяме през времето, или за, които ще говорим допълнително.

Така е много относително какво искаш. Ако кажеш по-конкретно какво искаш може и да се разберем за нещо.
 
От: Търся програмист за направа и миграция на новинарски сайт

Намерих за сега човек! Благодаря за офертите на всички.
Ще се постаря да отговоря на всички на лично, просто доста хора ми писаха.
 
ОК, заданието ти написано все едно с дирника ти. Не знам кой си намерил, но едва ли ще си доволен и това ще си е твоя вина.
 
От: Търся програмист за направа и миграция на новинарски сайт

Ако човека знаеше как да го направи, щеше да каже и какво иска в детайли. Такива неща се обсъждат. Не искайте оферта за работа, все пак това е предложение.
 

Горе