Търся програмист за развиване на съществуващ сайт

JAtanasov

New Member
Здравейте, имам сайт свързан с предлагане и намиране на футболисти. Аз самият работа в сферата на футбола. Идеята е всеки футболист да може да рекламира сам себе си чрез промо клип (най-просто казано). Сайтът е действащ ( www.11inplay.com ). Търся човек (програмист) с когото да работим по разширяване на проекта. Сайтът работи от 2-3 години и постоянно се регистрират потребители (без да съм инвестирал и 1 стотинка в реклама или подобрения) което ме кара да мисля, че идеята работи. Ако има желаещи да инвестират времето и познанията си в един страничен проект (за момента), като в замяна на това ще получат част от фирмата и ще бъдем съдружници. Първата стъпка съм я направил с инвестирането за направата и пускането му на пазара. Следва да доведем сайта до момента да започне да печели пари. Имам доста идеи как да задържим клиентите в сайта и как да започнем да печелим средства, но за момента нямам възможност да плащам на програмист за услугите. Ако някой има интерес може да ми пише на [email protected]

Поздрави, Ю. Атанасов
 
Разполагащ ли с дизайнер, защото в момента дизайна ти е доста по назад в сравнение с конкуренцията.
 

Горе