Търся програмист за Java задачки

От: Търся програмист за Java задачки

По-добре накрай преподавателя да ти ги обяснява нещата и да ги научиш. Така лъжеш себе си! Предполагам не плащаш за курса?
 
От: Търся програмист за Java задачки

Защо не кажеш какво точно ти трябва, и да ти се помогне ? Да плащаш на някой да ти решава задачи, които не разбираш и не ти вършат никаква работа няма смисъл.
 
От: Търся програмист за Java задачки

Курса ми е online. Шефа взима пари за този проект и ни накара да си изберем по едно направление и да го запишем, съответно трябва да го изкараме. Работата ми е не е свързана с програмиране, нито пък ще бъде :) Това е и причината да търся човек, за задачите...
 
От: Търся програмист за Java задачки

Според мен не постъпваш правилно. Вместо да използваш безплатна възможност да научиш нещо, си бъркаш в собствения джоб, за да вземе шефът ти пари.. Ако толкова се мразите с програмирането, ще ги погледна задачите, но те съветвам поне да се пробваш, не е кой знае каква философия.
 
От: Търся програмист за Java задачки

По-добре се опитай да научиш нещата, след като ти се е паднала такава възможност. Няма как да си сигурен, дали ще ти трябва или не, а и никое допълнително знание не е излишно.
 
От: Търся програмист за Java задачки

Здравейте, карам един курс за начинаещи и имам някои затруднения по определени задачи. Търся човек, който може да ми помогне с тях срещу заплащане разбира се ! Ако има Java прогамисти и имат желание, нека се свържат с мен на лични

Чувал съм че Марк Зъкърбърг е много добър в джавата и джава скрипта:)
 

Горе