Търся програмист за WordPress

senik

Member
Рейтинг - 0%
0   0   0
Здравейте, търся си програмист за wordpress. Често ми се налага да пускам нови сайтове, а с работа на парче не става, затова искам някои по сериозен с когото да работим по-дълго време. Ще се радвам ако тук открия този човек.

Благодаря и поздрави :)
 
От: Търся програмист за WordPress

Здравейте.
Имам интерес към обявата. Не мога да пращам лични заради малък брой постове. Бих помолил за мейл или скайп на лично за да мога да се свържа с Вас.
 
От: Търся програмист за WordPress

Е дай малко повече информация. Това за работа в офис ли става дума, колко часа, в кой град? Или за работа от вкъщи? Каква работа долу горе има да се върши при пускането на сайтовете обикновено? Основно по администрация или често се програмират разни допълнителни неща?
 
От: Търся програмист за WordPress

Здравейте отново , става въпрос за работа по определени задачи на хонорар. Просто искам да се свържа с човек, на когото мога да разчитам.
Пример : Вдигам телефона Пешо ( примерно ) така и така можеш ли да ми инсталираш еди коя си тема в еди кои си сайт ...
- Мога да утре ще стане , Х пари и това е.
- Добре благодаря ти.

П.С : Получих много писма на лично за което съм благодарен. Тази вечер ще ги прегледам и ще отговоря на някои :)

Поздрави
 
От: Търся програмист за WordPress

Благодаря на всички. Открих своя човек, модераторите могат да заключват темата :)
 

Горе