Търся програмист (или поне така мисля )

STLINA

New Member
Рейтинг - 0%
0   0   0
Видях тема на друг колега тук , който предлага програма за рефрешване или препубликуване на обяви в сайтове като продавалника . Тъй като имам този проблем с това ежедневно препубликуване в друг сайт за обяви търся човек който дами програмира такава елементарна програмка . Повече инфо ще дам на Лично . Интересуват ме СРОК и Цена .

Поздрави !
 
От: Търся програмист (или поне така мисля )

Програма , която да влиза в профила ми и да препубликува всичките ми обяви като по този начин стават със статут - " нова обява" един вид да ги рефрешва , но тъй като са 500 на брой ръчното рефрешване всеки ден започна да ме измаря
 
От: Търся програмист (или поне така мисля )

решение: Firefox + iMacros :)
 
Re: От: Търся програмист (или поне така мисля )

решение: Firefox + iMacros :)
Каквото иска човека е вече почти готово. Стана доста добре. Чакам го за договор.
Но да ти кажа, че с имакрос не става. Просто не е 'запиши тия действия веднъж и давай'. Иска и логика, а аз винаги съм смятал кода на имакрос за прекалено сложен (поне за мен).
 
обяви търся човек който дами програмира такава елементарна програмка

:) знам, че вече говорихме, ама горното ме разсмя :)
Елементарната програмка е около 800 реда код. :)
 
От: Re: Търся програмист (или поне така мисля )

:) знам, че вече говорихме, ама горното ме разсмя :)
Елементарната програмка е около 800 реда код. :)

ахах ще извиняваш но мислех че е елементарна тъй като аз го виждам като 3 движения , а най-вероятно не е :D . А ти щом си готов , мен ли чакаш за договора ? да се стегна малко ,че мислех че не си я направил още и затова не съм го написал .
 

Горе