Търся: програмист разбиращ от Smarty корекции по онлайн магазин

Трябва ми човек , който разбира от Smarty.Имам онлайн магазин който има нужда от някои корекции които ще изброя.
- експортиране на продуктите в XML фийд по пример ( имам вече такъв експорт но в друг формат ,сега ми трябва с по-различени тагове )
- добавяне на тракинг кодове при създаване на поръчка в количката , при приключване на поръчка и т.н.т ( кодовете и описанието къде трябва да се сложат го имам описано в инструкции , само трябва да се намери правилния код в който да се вмъкнат )
- добавяне на [FONT=arial, sans-serif]- лизинговата схема за разплащане ( имам договор с банката ,файловете за интегриране, калкулатора и формулата за пресмятане на лихвата [/FONT]
[FONT=arial, sans-serif]- нещо по сложно - XML импортиране на продукти по XML файл от друг онлайн магазин ( имам изградени 2 файла на два магазина ,но ми трябва на още един магазин , може да се ползват като пример по който ще се направи интегрирането на новия файл. )[/FONT]

[FONT=arial, sans-serif]Ако някои може да помогне по някоя или всички точки нека да пише лично ,за да се уточним и разберем за свършването на работата.[/FONT]
[FONT=arial, sans-serif] Благодаря[/FONT]
 

Горе