Търся програмист

mvmrik

Well-Known Member
Рейтинг - 94.4%
17   1   0
Трябва ми човек, който разбира от php и mysql за да ми направи някои неща срещу заплащане естествено. Който се интересува да ми пише тук или на skype: mvmrik
 
От: Търся програмист

Кажи за какво става дума.
Понеже времето ми е доста ограничено бих се навил, ако няма да ми отнеме много време. Може и на ЛС да ми пишеш ако не искаш в темата.
 
От: Търся програмист

Кажи за какво става дума.
Понеже времето ми е доста ограничено бих се навил, ако няма да ми отнеме много време. Може и на ЛС да ми пишеш ако не искаш в темата.

Писах ти.................
 
От: Търся програмист

Имам професионален опит с PHP и MySQL и ако проектът не е с особена сложност (понеже съм доста натоварен), мога да ти свърша работата. Допълнителен доход, никога не е излишен.
 
Последно редактирано:
От: Търся програмист

Още не съм намерил, а за тези които си давате email въобще не мисля да ви пиша. Написал съм за контакти или ЛС или skype, който няма skype не ми върши работа, защото съм свикнал така да си пишем и да уточняваме нещата, на email става изключително бавно.
 
От: Търся програмист

Като нямате време няма смисъл, аз търся някой който разбира и има нужда от допълнителен доход, да ми направи някои неща на разумна цена. Не е нищо сложно, но просто ми трябва човек с когото да работя и занапред.
 

Горе