Търся работа в Дългосрочен план!

N.JELQZKOV

New Member
Рейтинг - 100%
7   0   0
Здравейте,

Търся работа в дългосрочен план!

Умения:

- Администриране на блогове/онлайн списания (Дългогодишен опит с WordPress)
- Администриране на онлайн магазин (не толкова голям опит с PrestaShop и WordPress, но с голямо желание и амбиция. Влече ме търговията от малък :) )
- Много добър английски език
- Photoshop мислих да не го пиша но хайде...добри умения с Photoshop
- Писане на уникални статии (Влиза в администриране на блогове/онлайн списания. Отзиви можете да видите Тук. Мои статии на лично. Ако се свържете с мен по повод тази тема, не гледайте цените в темата ми за единични проекти. Тук говорим за дългосрочен план и нещата стоят по различен начин.) ;)
- Знам какво е SEO, SEM, SMM. Чета форума от 2008-а въпреки, че регистрацията ми е от 2012-а :)
- Постоянно се интересувам, чета и обичам да трупам нови знания и умения.
- Много отговорен перфекционист. :) Захванеш ли се с нещо, крайният резултат трябва да бъде повече от перфектен!

За повече информация можете да се свържете с мен, като ми пишете лично съобщение.

FAQ

Защо не кандидатстваш в някой от сайтовете предлагащи работа?
Защото в града, в който живея подобен тип работни места са по-голяма рядкост от лунното затъмнение.

Защо до сега не си започнал да изкарваш пари от свой проект?
Защото си мислих, че и без начален капитал, може да настигнеш "големите". В крайна сметка се научих по трудния начин, че това не е така.

С какво се занимаваш в момента?
Ами в момента си търся работа свързана с нещата, които описах по горе. От скоро през свободното си време пиша електронна книга за Kindle Store и обмислям още няколко такива. На скоро се сдобих с AK Elite и си е голяма краста, но за да си промотирам книгите в Kindle Store пак ми трябват пари. А и до тогава не мога да стоя и да си бъркам по цял ден в носа...

Това няма ли да ти пречи на отговорното изпълнение на дневните ти задължения?
Не няма да ми пречи. Както казах го правя през свободното си време, което ако някой от вас не ми пише скоро лично съобщение, ще продължи най-вероятно доста дълго... :D

______________________________________________________________________________________
Майтапа на страна. Ще се радвам да намеря моят бъдещ работодател или партньор (знае ли човек) тук във форума. ;)
Ако сте изчели всичко Ви Благодаря за вниманието! Ако не сте пак Ви Благодаря! Ако ми пишете лично, ще Ви Благодаря на лично. ;)
______________________________________________________________________________________
 
От: Търся работа в Дългосрочен план!

Добре оформена оферта, колега. Успех в намирането на работно място. И аз страдам от проклятието на малкия град и наистина е доста трудно.
 
От: Търся работа в Дългосрочен план!

Айде да те видим колега, дай си скайпа на лично да те добавя. :)
 
От: От: Търся работа в Дългосрочен план!

Mysqli, е версия на MYSQL ;)

Иначе, успех и от мен на колегата. :roll:
Работиш ли с PHP/MySQL/MySQLi? Ако да, свържи се с мен. :)

Успех!
 
От: От: От: Търся работа в Дългосрочен план!

Mysqli, е версия на MYSQL ;)

Иначе, успех и от мен на колегата. :roll:

Да, това е новата версия(така да кажем) на MySQL, но пък може да не я разбира и да работи на mysql, затова го написах така. ;)
 
От: Търся работа в Дългосрочен план!

Може ли да ми пратиш твои авторски сататии на английски или преразказани такива (оригинал/рерайт)
 
От: Търся работа в Дългосрочен план!

Тотален ОффТопик: MySQLi е просто подобрен драйвър за работа с MySQL бази от данни!

ОнТопик:
@N.JELQZKOV имаш ли статии на тема футбол? Ако ти се занимава с това и имаш време пиши едно ЛС да се разберем. Става дума за 3-6 статии седмично за пердион от около 8-10 месеца.
 
От: Търся работа в Дългосрочен план!

Добре оформено предложение, но това с писането на уникални статии хич не ме грабна. Няма как да се доверя за статии на човек, който допуска една камара правописни и пунктуационни грешки. Нищо лично, но на мен ми омръзна да редактирам статии, за които съм си платил. В другите начинания ти желая успех.
 
От: Търся работа в Дългосрочен план!

Радвам се, че има отзовали се. Ще отговоря на всички на лично. ;) Ако има нещо друго ще пиша тук.

Няма как да се доверя за статии на човек, който допуска една камара правописни и пунктуационни грешки.

Сега си проверих текста в първия пост. Правописни грешки няма, а колкото до пунктуацията мисля, че една или две запетайки не са на мястото си. Не искам да превръщаме темата в спор. За разлика от форумните теми и постове, статиите ги преглеждам по няколко пъти преди да ги изпратя. Успех и в твоите начинания. ;)
 
От: Търся работа в Дългосрочен план!

Имам 2-3 сайта по повод различни дейност и търся човек който да ги подържа, обновява и тн. Пиши ми на мейл atanasow.georgi ат джимейл ком защото не мога да ти пратя лично съобщение.
 
От: Търся работа в Дългосрочен план!

Здравейте отново,

Отворен съм към нови предложения!

За момента съм се разбрал само с един човек, но за сега не се знае кога ще започне работата. Получих и едно страхотно предложение, което беше толкова добро, че все едно не беше истина. Както и да е, човека така и не ми отговори в skypе. :)

Така че ако някой има предложения нека се свърже с мен. Имам предостатъчно свободно време.
 
От: Търся работа в Дългосрочен план!

Свързах се с човека и предложих да направи малко линкбилдинг на един сайт
предложението ми не беше свързано с публикуваната оферта
както и да е, N.JELQZKOV се съгласи да направи нужните събмити, разбрахме се за всичко и спокойно излязох в отпуска
връщам се - ни събмит, ни желязков...
На скайп и ЛС не отговаря. Разбира се, сега ще се появи и ще започне да пее как не е имал време или още нещо подобно.
Много отговорно от твоя страна колега, браво.
 
От: Търся работа в Дългосрочен план!

Пича изглежда точен, най-вероятно има някакво обяснение за ситуацията. Дано изходът от ситуацията е положителен и за двама ви.
 
От: Търся работа в Дългосрочен план!

Дано
все пак минаха почти 20 дни
 
От: Търся работа в Дългосрочен план!

Ама ти дал ли си му някакви пари, или ей-така?
 
От: Търся работа в Дългосрочен план!

не, той предложи без капаро
айде да го изчакаме да се появи, все още съм съгласен да се разберем
 
От: Търся работа в Дългосрочен план!

Ок, иначе няма що да се обвинява човек на който и стотинка не му е дадена, всичко се случва.
не, той предложи без капаро
айде да го изчакаме да се появи, все още съм съгласен да се разберем
 
От: Търся работа в Дългосрочен план!

Човека се появи, каза че част от работата е свършена, разбрахме се да я довърши.
 

Горе