Търся работа в Дългосрочен план!

От: Търся работа в Дългосрочен план!

Ок, иначе няма що да се обвинява човек на който и стотинка не му е дадена, всичко се случва.

Всичко се случва, разбира се, НО ТРЯБВА да предупредиш, че няма да можеш да се справиш. А не да си го преместиш от единия в другия и да спреш да отговаряш докато не те "захапят" във форума. Сега, че за теб дадената дума нищо не важи това е отделен въпрос.
 
От: Търся работа в Дългосрочен план!

Сега, нали си доволен. Не спами темите на хората излишно, имаш ми контакти, ако ти се говори с мен и за мен може да си говориш виаги, аз не съм те изтривал от контактите си, за разлика от теб.

И пак да помоля, не спами по други теми за мен, ако искаш да ме плюещ отвори си тема специално за това и ме плюй там. ;)

Всичко се случва, разбира се, НО ТРЯБВА да предупредиш, че няма да можеш да се справиш. А не да си го преместиш от единия в другия и да спреш да отговаряш докато не те "захапят" във форума. Сега, че за теб дадената дума нищо не важи това е отделен въпрос.
 
От: Търся работа в Дългосрочен план!

За какво да си ми в контактите? - за да ме разиграваш още 2 месеца ли? Човек, кешовицата дето ти дават преди да започнеш работа по нещо не е всичко.
Това, че колегата в темата не е платил предварително, не значи че другата страна няма отговорност....както искаш да изкараш. Както видя са се разбрали.

п.п. Аз никъде не видях спам, в моето мнение. Недей извивай нещата сякаш ти обръщам голямо внимание. Писах ти в една друга тема колкото да те разберат хората колко струваш, и изглежда не съм единствения който те знае колко си несериозен.

Спирам да пиша тук, че ще прекрачим границата и наистина ще се оспамим темата на човека. Запазвам си правото, обаче да ти отговарям на дебилските мнения из форума.
 
От: Търся работа в Дългосрочен план!

И така, направихме с Николай малко линкбилдинг на едно сайтче - доволен съм и ще се обръщам пак.
Сайтчето реагира добре, работата беше свършена обстойно, доброто в случая е че не ми се наложи да помръдна и пръст - Николай свърши всичко сам.
 
От: Търся работа в Дългосрочен план!

Колегата N.JELQZKOV е точен, аз и в момента работя с него и съм много доволен.
 

Горе