Търся работа в новинарски сайт / сайт за клюки

iskous

Member
Рейтинг - 100%
1   0   0
Здравейте,

Нямам журналистическо образование, но не смятам, че това може да е решаващ фактор, ако съм си поставил целта да работя в новинарски сайт / сайт за клюки, знаменитости и т.н.

Търся си дългосрочна работа в новинарски сайт или сайт за светски клюки и хроники. Активен съм и съм човек, на когото може да се доверите. Пиша правилно на български език и съм компютърно грамотен. Пиша бързо на български език на компютъра и не използвам фонетика.

На ден мога да отделям около 3-4 часа за писане на статии.

Имам опит с такива сайтове. Също така съм и много идейна личност, от която сайта ще има нужда. Имам различни идеи как да разнообразявам съдържанието на сайтове, свързани с тематика, която ме интересува.

Очаквам предложения от вас, както и подробности за сайта и заплащането.
 
От: Търся работа в новинарски сайт / сайт за клюки

Ъп на темата :)
 
От: Търся работа в новинарски сайт / сайт за клюки

Получих няколко оферти, но все още може да ми изпращате и вашите оферти. Би било добре да ме запознаете с изискванията, които имате за броя на статии на ден.
 
От: Търся работа в новинарски сайт / сайт за клюки

От вкъщи ли искаш да работиш? На договор за 4 часа в офис устройва ли те? Ако имаш CV може да изпратиш на office @ iskam.eu
 
От: Търся работа в новинарски сайт / сайт за клюки

От вкъщи ли искаш да работиш? На договор за 4 часа в офис устройва ли те? Ако имаш CV може да изпратиш на office @ iskam.eu
Да, от вкъщи.
 
От: Търся работа в новинарски сайт / сайт за клюки

Клюките са БИЗНЕС - но не са за всеки. Колко КЛЮКИ можеш да ми предложиш в света на животните :)
 

Горе