Търся работа като автор на хонорар

bat_yam

New Member
Рейтинг - 0%
0   0   0
Имам опит в изготвяне на авторски статии с туристическа тематика ( културни, исторически, природни забележителности).Ако някой прояви интерес, може да остави мейл или скайп за връзка, тъй като нямам още право да отговарям на ЛС
 
От: Търся работа като автор на хонорар

Пиша на всякаква тематика. Писала съм новини, коментари, статии за екстериор. Статиите са само на български език
 
От: От: Търся работа като автор на хонорар

Пиша на всякаква тематика. Писала съм новини, коментари, статии за екстериор. Статиите са само на български език

At lio medaberet Ivrit?
 
От: Търся работа като автор на хонорар

Свободна съм, ако някой прояви интерес да ми пише на ЛС
 
От: Търся работа като автор на хонорар

Здравей, приятно ми е да се запознаем, аз се казвам Васко и също се занимавам от известно време с писане, всъщност отскоро открих или по скоро и другите забелязаха тази промяна в мен и отприщването на способността ми да пиша, повечето ми стихотворения са на любовна тематика, но също така имам желание да пиша и статии като теб. Виждам че и ти си търсиш такава работа и затова бих искал да осъществим някакъв контакт билото по скайп, или имейл за да мога да обменя някакъв опит с теб било то под формата на съвете или препоръки, кой знае може да си допаднем и дори и приятели да станем а писането да е нещотото което ни обединява(нашият общ интерес).
 
От: Търся работа като автор на хонорар

''Едно от все още недокоснатите девствени кътчета природа в България се намира само на около един час път от Бургас.'' ; ''Картината, която ще се разкрие пред вас, е уникална и пасторална и не може да се срещне на друго място по Черноморието.'' ; ''С упорит труд са запазени преписи на Пластир от 1559 г., Служебник от 1673 г. и граматиката на Мелетий Смотрицки от 1666 г.''

Лично аз придобих представа:).Както обикновено ме домързя да прочета докрай статиите.Вероятно има х2 грешки.
 
Последно редактирано:

Горе