Търся работа като програмист

Martin_Radev

Member
Рейтинг - 100%
2   0   0
Здравейте,
преди имах тема тук, но тъй като имаше много постове реших да я зарежа и да пусна нова.
Търся работа като програмист за различни по вид проекти.
За моите умения можете да придобиите информация като погледнете моето CV: http://martox.eu/cv/
Уви, CV-то е на английски, но съм сигурен, че няма да срещнете проблем с четенето.
Ако имате въпроси, винаги можете да ми пишете на посочения имейл там.
Поздрави,
Мартин Радев
 
От: Търся работа като програмист

Впечатляващо CV! Само това мога да кажа!
Разбираш ли от Drupal?
 
От: Търся работа като програмист

Нямам нищо против момчето. Явно разбира от работата си.
Въпроса ми е в момента няма ли доста голям глад за програмисти където и да е - не само в България? До колкото съм чел, навсякъде това твърдят, че даже се надцакват разни фирми с предлаганите заплати.
За подписа не трябва ли да имат хората по максимум 4 линка и да се придържат към това?
Човече ти като гледам с твоите умения - още повече С/С++ направо не знам как не са те взели някои от големите.
Дано да имаш успех. Заслужаваш го и ти го пожелавам !
 
От: Търся работа като програмист

Като видях частта с Конференциите и т.н. ми просветна защо момчето си търси работа - той е непълнолетен, на 17 години е (поне според публикацията в блога му).
Други причини не виждам, честно казано.
 
От: Търся работа като програмист

В момента съм на 19 (информацията в блога е стара) и ученик. Ще уча в чужбина и няма как да ме вземе някоя фирма, щом ще я напусна след кратко време.
miratrade, не знаех това за линковете в подписа. Ще ги премахна повечето.
Благодаря ви за позитивните коментари!
 
От: Търся работа като програмист

Не мога да ти предложа назначаване, но занимава ли ти се с проект на Opencart за 1-2 месеца? Ако да ме добави в скайп: grigorjosifov

Благодаря!
 

Горе