Търся работа като програмист

Статус
Not open for further replies.

Martin_Radev

Member
Рейтинг - 100%
2   0   0
Здравейте,
търся работа като програмист.

Услуги:
- Създаване на уеб базирани приложения (php базирани) - Front-end и Back-end
- Създаване на десктоп базирани приложения (Swing базирани). Визуализиране на графики, писане на нови компоненти, създаване на 2d игри, програми за извличане, обработка или изпращане на данни.
- Създаване на десктоп приложения с Processing.

Езици: php, java, c/c++, processing (java базиран език за програмиране, javascript, sql, html, css

Технологии: Swing, MySQL, JQuery, Ajax, JMathPlot java library, JUNG java library, Epay/Mobio/Paypal/Google/Bing/Yahoo APIs

Проекти:

Уеб базирани:

И други разбира се, но тези са сравнително на по-високо ниво.

Десктоп базирани:
  • Bulgarian OCR - лично разработена програма за разпознаване на кирилица от картинки. Подобна е на AbbyFine Reader, но разбира се с по-лоша успеваемост. Програмата е част от научен проект, с който участвах на различни места.
  • Water Rover Controller - симулатор на движение на лодка, който изпраща bluetooth сигнал. Това е част от проект за разработка на лодка-робот, която да взема данни от вода - колко е замърсена. Снимка на роботчето (аз съм момчето вдясно).
  • Eulerian paths - графична програма за изобразяване на Ойлерови цикли.

Успехи:
  • Участник в ICT групата на Millennium Youth Camp. Единствен представител на България.
  • Участник в Национална олимпиада по информатика 2013. 17-то място в група А.
  • Участник в Национална олимпиада по инф. технологии 2013. 3-то място в категория Приложни програми.
  • Участник в Национална олимпиада по физика
  • Участник в Уеб Дизайн състезание на Варненски Свободен Университет 2012 - 1во място
  • Участник в Уеб Дизайн състезание на Варненски Свободен Университет 2013 - 2ро място
  • Конференция MITE 2012, 3то място
  • Международна конференция EuroMath 2012
  • Конференция Inno Fair 2012
  • Ученическа конференция в Габрово, специална награда
  • и различни други успехи в областта на физиката, информатиката и инф. технологии.
 
Последно редактирано:
От: Търся работа като програмист

Къде си ситуиран.... Предполагам във Варна, но все пак ...
 
Re: От: Търся работа като програмист

Колега, личният ти блог (линка от подписа) казва "This Account Has Been Suspended".
 
От: Търся работа като програмист

Евала Марто !!! Много отговорно и бързо преправи структурата и дизайна на сайта кърти.bg БЛАГОДАРЯ :)
 
От: От: Търся работа като програмист

Здравейте, Мартин.
Търся програмисти за много интересен проект. Можете ли да оставите телефон, на който да се свържа с Вас, за да говорим по същество?
 
От: Търся работа като програмист

Досега не бях написал услугите, които предлагам:
- Изработка на всякакви сайтове (онлайн магазини, сайтове за обяви, аукциони, бизнес уеб сайтове, etc.). Използвам мой разработен MVC framework, който като идея е близък до този на Opencart. На практика лесно ще можете да променяте дизайн и съдържание. Предимно работя на PHP, но при желание от клеинта мога да премина на JSP или JSF (Java технологии).
- Изработка на десктоп приложения. Разработвал съм няколко десктоп приложения от относително високо ниво - програма за разпознаване на букви от картинка (подобно на Abbyfine Reader) и програма за анализ на акаунти в Twitter. Използвам Java и съответно за GUI ползвам Swing. При желание на клиента може да се разработи и приложение на Processing, който дава възможност за лесно създаване на скицирани програми.
 
От: Търся работа като програмист

Здрасти,
Правил ли си мобилни приложения?
 
От: Търся работа като програмист

Имам солиден опит с Java. Занимавал съм се много малко с писане на неща за Андроид, но всичко е било просто proof of concept. Предполагам, че бих се справил, но би ми отнело време.
Приложения за Android могат да се разработват и на Processing. Това е така да се каже Java дистрибуция. След като напиша приложението, мога лесно да го deploy-на за Android. Processing обаче е по-бавен от Java. Ако искаше да се напише някаква игра, Processing не е добър вариант.
Сред проекти (http://martox.eu/cv/) ще видиш 4 десктоп програми, които съм писал на Java.
 
От: Търся работа като програмист

Препоръчвам момчето. Много коректен и си разбира от работата :)
 
От: Търся работа като програмист

Доволен съм от свършената работа и ще го търся за бъдещи задачи и проекти.
 
От: Търся работа като програмист

Какво да ти пише бе човек, пиши му ти. Все пак ти търсиш програмист, и ако още се чудиш защо не може да пускаш теми в пазара прочети това
Как да пусна тема в Пазара на Предприемач.ком!
Пиши ми на лични :)
// и един зелен реп от мен с надеждата да не си тук само за да спамиш ;)
 
От: Търся работа като програмист

Не че си търся работа в момента, но ето един от последните ми проекти, който смятам, че е долу-горе интересен:
https://github.com/martinradev/2dShooter/blob/master/virtual command 1.0.rar

2д игра без използване на никакви гейм енджъни и т.н. Играта все още се разработва, но това е някакъв приемлив вид. Също кодът е достъпен за разглеждане.
 
От: Търся работа като програмист

Пиша ви на mail-а, защото нямам натрупани постове за ЛС-та (още)
 
Статус
Not open for further replies.

Горе