Търся работа като html и css програмист!

Sisoweb

New Member
Рейтинг - 0%
0   0   0
Не съм професионалист.Познавам идеално css и html.Занимавам се с тях от 1 година.За връзка скайп: levski97s или на ЛС!
 
От: Търся работа като html и css програмист!

Това 97 ЕГН-то ле е? Не че ти подценявам възможностите, но доста хора ще уплашиш така. Все пак 14 години...
 
От: Търся работа като html и css програмист!

Да , на 14 години съм , но мисля , че това няма да е проблем!Сериозен съм!
 
От: Търся работа като html и css програмист!

Чудесно си се ориентирал!
Има много повече ляб отколкото в дизайнването на Фотошоп примерно.

Само си направи сайт и сложи някакво портфолио. Може да гледаш за пример и вдъхновение сайтът на ето тая кифла - http://www.amberweinberg.com/ .
 
От: Търся работа като html и css програмист!

Кифла ама има добри сайтове! :)
За сега не съм работил върху големи проекти.Имам само 2.Единия не го завърших , защото пропадна (той щеше да е за Counter Strike сървъри , но момчето се отказа от сървърите) , а другия го започнах вчера.
 
От: Търся работа като html и css програмист!

Работата е там че жената просто кодира чужди дизайни. Много по-лесен начин да си напълниш портфолиото с читави неща. Още един плюс към тоя занаят.
 
От: Търся работа като html и css програмист!

Здравейте. Аз съм нов както тук така и в html и тази тема ми се стори подходяща да попитам за хубави сайтчета или теми от сайта с безплатни уроци по html,css,php. Предполагам че съм се насочил правилно и че html,css и php ми трябват за правенето на един хубав сайт от който мога да изкарам малко пари :) . Благодаря предварително и съжалявам за допуснати правописни грешки.
 
От: Търся работа като html и css програмист!

Научи ХТМЛ , след това css , и php!
 
От: Търся работа като html и css програмист!

Горе/долу съм научил основните неща в ХТМЛ и сега чета за css, ако можеш да ми дадеш добре теми или сайтове за самоуночение ще съм ти много благодарен :)
 

Горе