Petya_GD

New Member
Здравейте!
Търся си допълнителна работа, като вкарвач на продукти в онлайн магазин. Имам възможност за работа от вкъщи, 3-4 часа дневно. Работя много добре с photoshop, пиша описания и имам известна представа в SEO оптимизацията (мета тагове, ключови думи, описания). Повече от една година администратор на онлайн магазин за техника, компютърна периферия, дрехи и козметика. Опит с платформата Ebay. Цена на продукт- по договаряне (според изискванията за снимки, описание, оптимизация).
 
Последно редактирано:
Здравейте!
Търся си допълнителна работа, като вкарвач на продукти в онлайн магазин. Имам възможност за работа от вкъщи, 5-6 часа дневно. Работя много добре с photoshop, пиша описания и имам известна представа в SEO оптимизацията (мета тагове, ключови думи, описания). Повече от една година като администратор на онлайн магазин за техника, компютърна периферия, дрехи и козметика. Опит с платформи като Ebay и Amazon. Цена на продукт- по договаряне (според изискванията за снимки, описание, оптимизация).

Здравей,
имам сайт на английски и български. Търся човек с опит като теб - качване на артикули, фотошоп и текст.
Ако може тел. за връзка да се чуем през седмицата и да обсъдим евентуашно пратньорство.

Поздраву,
Б. Велев
 
Здравейте Петя!
Имам магазин в Ибей USA акаунт, и търся човек с опит да ми менажира акаунта.
Може ли телефон за връзка.
 

Горе