Търся редактор Български език

gshopov

Well-Known Member
Рейтинг - 97%
32   1   0
Здравейте,
търся редактор на статии на български език
трябва да имате перфектен писмен български език
трябва да имате въображение там където е необходимо да се редактира изречението да добие смисъл ако няма такъв
не става въпрос за редакция на машинен превод а на статии писани от хора
просто не сме много грамотни какво да се прави :)
Моля изпращайте цените си на лично
 
От: Търся редактор Български език

Здравейте, г-н Шопов!
Заитересувана съм от вашата оферта. Аз съм филолог с български и словашки език, имам отлична езикова култура, както и опит с различни текстове. Досега съм редактирала две книги, които обаче още на са излезли от печат (худ.литература).
Все още нямам право да изпращам лични съобщения, ако желаете, може да се свържете с мен на skype: dragievbg
 
От: Търся редактор Български език

Здрасти,

Ако си си предвидил някакъв бюджет, можеш да ми пишеш.
Филолог не съм, но обичам да пиша и мога без грешки. :)
 
От: Търся редактор Български език

ама явно аз не се изразих правино
имам примерно 5 статии пращам ви ги и вие ми оправяте шибаните грешки дето съм допуснал защото като дете съм предпочитал да пуша (вече не го правя ) вместо да уча
ей за това става въпрос искам да добавям в блога си разни работи но с това писане не става и за да не наемам специално човек да прави това си търся някой freelanser
Поздрави
 
От: Търся редактор Български език

Пише се "Заинтересована". :)

Здравейте, г-н Шопов!
Заитересувана съм от вашата оферта. Аз съм филолог с български и словашки език, имам отлична езикова култура, както и опит с различни текстове. Досега съм редактирала две книги, които обаче още на са излезли от печат (худ.литература).
Все още нямам право да изпращам лични съобщения, ако желаете, може да се свържете с мен на skype: dragievbg
 
От: Търся редактор Български език

Здравейте!
В момента съм редактор в един сайт, пиша статии и уча Българска филология. Ако обявата все още е валидна, можете да се свържете с мен на Skype: umugul1

Желая Ви хубава вечер!
 
От: Търся редактор Български език

ама явно аз не се изразих правино
имам примерно 5 статии пращам ви ги и вие ми оправяте шибаните грешки дето съм допуснал защото като дете съм предпочитал да пуша (вече не го правя ) вместо да уча
ей за това става въпрос искам да добавям в блога си разни работи но с това писане не става и за да не наемам специално човек да прави това си търся някой freelanser
Поздрави
Аз те разбрах.
Предложението ми все още е валидно.
 
От: Търся редактор Български език

Благодаря на всички предложения
приех едно от тях което ми се стри изгодно за мен (това не означава че съм решил твърдо кого ще ползвам) ще ви пиша ако в крайна сметка човека не се справя със задачата
Поздрави
 

Горе