Търся реклама във facebook страници

Belov

Member
Рейтинг - 0%
0   0   0
Здравейте,

Търся реклама в големи facebook страници. Изпращайте на лично цена за 1 или повече публикации, както и самата страница. Интересувам се от страници с предимно мъжка аудитория. За предпочитане е страниците да с висок рийч. Огромен плюс е тематика на страницата да е спортна.
 
От: Търся реклама във facebook страници

Не използвам скайп, пиши на лично ако решиш.
 
От: Търся реклама във facebook страници

Не използвам скайп, пиши на лично ако решиш.

Писах ти на ЛС и нищо... Мисля, че не е обидно да отговориш на човек, който ти е писал?! И по добре напиши в темата, колко големи страници търсиш, за да не се подвеждат хората и да те "притесняват" на ЛС! Поздрави и Успех!
 
От: Търся реклама във facebook страници

Писах ти на ЛС и нищо... Мисля, че не е обидно да отговориш на човек, който ти е писал?! И по добре напиши в темата, колко големи страници търсиш, за да не се подвеждат хората и да те "притесняват" на ЛС! Поздрави и Успех!

Отново прегледах пощата си, не виждам писмо от теб. Ако може, изпрати повторно.
 
От: Търся реклама във facebook страници

Отново прегледах пощата си, не виждам писмо от теб. Ако може, изпрати повторно.

Колега, може би бях един от първите, които ти писаха след като пусна темата, дори ти пратих Страницата си, на ЛС...
Моля те уточни колко големи страници търсиш, за да не отнемам напразно и на двама ни времето. Иначе, писането на ЛС е най-лесното нещо, тук във Форума. :)
 
От: Търся реклама във facebook страници

Колега, може би бях един от първите, които ти писаха след като пусна темата, дори ти пратих Страницата си, на ЛС...
Моля те уточни колко големи страници търсиш, за да не отнемам напразно и на двама ни времето. Иначе, писането на ЛС е най-лесното нещо, тук във Форума. :)

Над 20-25 хиляди, може и по-малки ако имат наистина добър рийч. Както казах, трябва да харесам и тематиката, защото това което искам да рекламирам, не е може се впише в някои други страници.
 
От: От: Търся реклама във facebook страници

Над 20-25 хиляди, може и по-малки ако имат наистина добър рийч. Както казах, трябва да харесам и тематиката, защото това което искам да рекламирам, не е може се впише в някои други страници.

Ок, пращам ти отново ЛС, просто копирах предишното... Явно се е получило недоразумение. И да не ти допадне моето предложение, все пак желая ти Успех! :roll:
 
От: Търся реклама във facebook страници

Добър вечер !
Owner съм на няколко доста популярни български фб страници. Общият трафик е около между 1 500 000 и 2 300 000 седмично.
Ако сте заинтересован драснете един ред.
 

Горе