Търся реклама, туризъм

liki123

Member
Рейтинг - 100%
3   0   0
Здравейте, търся реклама на туристическа феисбук страничка, която сега се прави. Става въпрос за една нова вила http://prodavalnik.com/vila-za-gosti-i37323129 ,която искам да рекламирам. Дайте оферти на лс. Ще избера 2-3 оферти, който ще използувам в първите дни след нова година.
 
От: Търся реклама, туризъм

Човека си го е казал съвсем ясно: търся реклама на туристическа феисбук страничка.
 
От: Търся реклама, туризъм

аз пък виждам обява на къща за гости в продавалника и никаква фейсбук страница
 
От: Търся реклама, туризъм

E, нали той си каза, че сега се прави, как да я видиш като не е готова.
 
От: Търся реклама, туризъм

писъл съм на автора на темата и очаквам отговора му - може да бърка фен страница и сайт на къщата
 
От: Търся реклама, туризъм

аз пък виждам обява на къща за гости в продавалника и никаква фейсбук страница

Здравейте, търся реклама на туристическа феисбук страничка, която сега се прави.
Човекът ясно е написал :).
 
От: Търся реклама, туризъм

Зададох въпроса, защото в продавалника има само къща за гости и не ми стана много ясна ситуацията. Нормално е да се даде оферта за рекламиране на нещо което може да се види, а не нещо което ще бъде готово след време. Ами ако на страницата има замък, а реално се отиде в къща за гости!? Каква ще бъде реакцията на хората подведени от моята реклама. Не казвам, че е така, но не мога да дам оферта за нещо което не мога да видя.
Иначе пожелавам успех на liki123. Къщата за гости наистина е хубава и е прекрасно място за хора, които искат да релаксират на спокойствие!
 
От: Търся реклама, туризъм

Аз не разбирам нещо ... човека ясно е написал какво иска - реклама на фейсбук страница за вила, дал е и линк където има информация за самата вила. Какви замъци, какви чудеса само ... В крайна сметка ако някой е бил подведен то той ще си търси правата от предлагащия услугата.
 
От: Търся реклама, туризъм

Аз не разбирам нещо ... човека ясно е написал какво иска - реклама на фейсбук страница за вила, дал е и линк където има информация за самата вила. Какви замъци, какви чудеса само ... В крайна сметка ако някой е бил подведен то той ще си търси правата от предлагащия услугата.

аз пък имам три каталога за туристически обекти и почивки, като никой досега не съм включвал в него и вместо сайта на обекта да иска да му сложа фейсбук страница
 

Горе