Търся реклама!!! Facebook страници, банер реклама в сайтове и др.

webmast367

Well-Known Member
Рейтинг - 95.7%
22   1   0
Здрваейте предприемачи.

Търся реклама във Facebook страници.
Интересуват ме страници с добра активност, или общ брой страници надвишаващи среден рийч на пост от 1000/2000 достигнати!
Изпращайте ми оферти за цени на 1 пост и на 5 поста, като след това резултата, ако е бил задоволителен ще работим в дългосрочен план!
Към цената изпратете и линк на страницата/странците, както и статистика на рийча за последната седмица.

Търся също Банер реклама в сайтове.
Интересуват ме сайтове на всякаква тематика с минимален брой посещения ПОНЕ 1000/2000 уникални дневно!
Изпращайте ми оферти за цени. Седмичен период и месечен!
Към цената изпратете и линк на сайта/сайтовете, както и статистика на посещенията в последния месец.

Интересуват ме също и сайтове, в които могат да бъдат публикувани 100% уникални статии + линк с цел реклама на различни продукти. Среден брой думи над 500!!! Изискванията са същите, като за банер рекламата! Цена за 1 статия, месечни посещения и линк, към сайта.

Ако някой може да предложи и друг вид реклама без значение каква нека също да изпрати своята оферта стига да е ползотворна!

При успешно договаряне от двете страни извършвам плащане, чрез PayPal, Е-конт ЕКСПРЕС, Банков превод.

Ако имате въпроси задайте ги в темата!
Очаквам вашите предложения.
Поздрави!
 
От: Търся реклама!!! Facebook страници, банер реклама в сайтове и др.

Какво искате да рекламирате? Ако искате да рекламирате дамски чанти, а аз имам страница за авточасти, какъв е смисълът да ви пращам подробно инфо...
 
От: Търся реклама!!! Facebook страници, банер реклама в сайтове и др.

Здравейте, в описанието съм написал, че търся реклама на всякаква тематика сайтове и страници, което ще рече, че няма да продавам дамски чанти в сайтове за автомобили! Аз искам да купя реклама а дали ще имам полза е мой проблема. За момента запазвам правото си да не споменавам продукта по мои си причини:)
 
Последно редактирано:
От: Търся реклама!!! Facebook страници, банер реклама в сайтове и др.

До момента се договорихме с 2-3 предприемача трябват ми още!?
 
От: Търся реклама!!! Facebook страници, банер реклама в сайтове и др.

Вдигам темата! Очаквам още предложения! Моля да ми пишат само хора, които имат над 1000 уникални посещения на ден!
 
От: Търся реклама!!! Facebook страници, банер реклама в сайтове и др.

Предлагам реклама в 2 женски профила с общо приятели/последователи около 15 000 . Профилите са направени да изглеждат 1:1 като оригинални , никога не е имало спам / реклами в тях.

ПС : Също така приемам оферти за монетизацията им

ПС2: Развиват се още няколко подобни профила в момента и скоро ще са над 10к +
 
От: Търся реклама!!! Facebook страници, банер реклама в сайтове и др.

Предлагам реклама в 2 женски профила с общо приятели/последователи около 15 000 . Профилите са направени да изглеждат 1:1 като оригинални , никога не е имало спам / реклами в тях.

ПС : Също така приемам оферти за монетизацията им

ПС2: Развиват се още няколко подобни профила в момента и скоро ще са над 10к +
Здравей, благодаря за офертата, ако може да видя на лично профилите, както и ориентировачни цени за линк.
Поздрави
 
От: Търся реклама!!! Facebook страници, банер реклама в сайтове и др.

Все още не мога да пиша лични , но се надявам до довечера да е възможно.
 

Горе