Търся реклама

bad4o

New Member
Рейтинг - 100%
1   0   0
Здравейте, собственик съм на сайт за футболни прогнози, но хич не съм доволен от броят посетители в сайта. Прекалено много съм се амбицирал, че даже и кредит съм решил да тегля. Набелязал съм си сайтът football24.bg за реклама. Ще поръчам 20 000 имресии за банер до логото на сайта - 3.50/1000 импресии. Търся подобни сайтове, в които да рекламирам.

Под подобни сайтове имам в предвид сайтове за спортни новини, които да правят над 5 000 уникални посещения на ден. Споменах и цената, защото не искам да ми пишат някакви кожодери, които се опитват да вземат парите на хората за няма нищо.

Е колеги, чакам вашите предложения. Целта ми е до месец май да правя по 500 уникални посещения на ден. Хората да са научили сайта и да си влизат сами, знам че това зависи от мен и екипа, но все пак добрата реклама ще свърши работа.

С уважение Александър Нешев.
 
От: Търся реклама

Най-добре вместо реклама инвестирай в SEO.
 
От: Търся реклама

Пооправи го малко сайта. Проби му ушите на Г. с това:
Футболни прогнози, vip прогнози, футбол, новини, спорт, форум, репортажи, прогнози, обосновани прогнози, безплатни прогнози

Навсякъде едно и също из страниците, като описание (description) и като ключови думи. Малко по фешън описания прави.
Не може така. Дай му шанс на Гошето да ти прати посетители :), пък пак си рекламирай. Лошо няма.
 
От: Търся реклама

Пооправи го малко сайта. Проби му ушите на Г. с това:


Навсякъде едно и също из страниците, като описание (description) и като ключови думи. Малко по фешън описания прави.
Не може така. Дай му шанс на Гошето да ти прати посетители :), пък пак си рекламирай. Лошо няма.

И как да го направя?
 
От: Търся реклама

при положение че има над 1000 такива сайта 500 уникални на ден ще трябва да се изръсиш с голяма сума за реклама и ефекта ще е нулев, при твоя сайт ти стигат и 20 на ден, но такива които търсят прогнози и залози и са ти потенциални регистранти през афф на букитата понеже ти от там се надяваш да печелиш, направи си добри рекламни банери и си рекламирай сайта по форуми свързани с хазарт, имай предвид че самите букмейкъри в последните една две години поне според мен сами си отблъскват кллиентите с разни реклами от типа регистрирай се и ще получиш 100 лева бонус - без дребния шрифт че е депозит бонус и изискване за превъртани и т.н. направи си така рекламата че потребителя от самото начало да е запознат какво му предлагаш защото няма смисъл да имаш сто регистрации и нито един да не депозира, това са мои наблюдения ти ще си решаваш сам
 
От: Търся реклама

Здравейте, не съм сигурна дали тук е мястото, където да предложа на вниманието ви моята реклама.
Имам страница във фейсбук, която е любима на голям кръг от хора, които я посещават ежедневно.
Страницата има 50 500 харесвания, можете да я видите тук - Страницата се казва Dear Heartbreaker
Мога да рекламирам в нея други страници, клипове, снимки, сайтове и тн.
Ще пускам по един пост на ден в срок от една седмица за 10лв.
Това е цената, която съм избрала. Ето ви e-mail за контакт, ако има хора, които се интересуват.
tortugitapequena @ gmail.com
 

Горе