Търся рекламна програма като Google Adsense,но да превеждат парите през Paypal.

frexiz

New Member
Здравейте казвам се Александър и търся подобна програма и да е тествана.Благодаря.:)
 
От: Търся рекламна програма като Google Adsense,но да превеждат парите през Paypal.

Сещам се за Bidvertiser с 10$ минимално изплащане в Пейпал
 
От: Търся рекламна програма като Google Adsense,но да превеждат парите през Paypal.

За кой район търсиш и на какъв език са ти сайтовете.
 
От: Търся рекламна програма като Google Adsense,но да превеждат парите през Paypal.

Български са ми сайтовете.
 
Няма такава програма.
 
От: Търся рекламна програма като Google Adsense,но да превеждат парите през Paypal.

Жалко май към Google са тръгнали нещата.
Off topic:
Гоогле на клик ли плащат или на видяно.
И как пращат чека и къде се осребрява.Благодаря:wink:
 
На клик.
По пощата или с куриер.
В банката.
Може и без чек - с WU.
 
От: Търся рекламна програма като Google Adsense,но да превеждат парите през Paypal.

Може ли линк с инстрикция къде да намеря кода за паст в страницата.
 
От: Търся рекламна програма като Google Adsense,но да превеждат парите през Paypal.

Тази програма ли е най-добре платената на клик или ?
 
От: Търся рекламна програма като Google Adsense,но да превеждат парите през Paypal.

Да, за български сайтове е без конкуренция. Но имай предвид, че ако сайта ти не е посещаван ще останеш разочарован. То и посещаван да е пак ще си разочарован...
 
От: Търся рекламна програма като Google Adsense,но да превеждат парите през Paypal.

Благодаря за отговорите.Приемам и съвети.
 
От: Търся рекламна програма като Google Adsense,но да превеждат парите през Paypal.

Хващай УСА или западна ЕУ, макар че и там искат редица неща
Днес да стана партньор по една програма ми искаха сканирани лични данни и proof of address добре, че не ми иска и proof of birth :D
 

Горе