Търся репортери

От: Търся репортери

Бих желал и аз да изкажа скромното си мнение за проекта на stoineff. Сайтът е с доста добър замисъл, колкото повече независими ?! медии ?! има в България - толкова по-добре. Не ми допада обаче фактът, че когато вляза в началната страница, първо пред очите ми излиза описанието и целта на сайта, а не актуалните новини. На мнение съм, че хората така или иначе си ценят времето и имат право на най-бърз достъп до информация. Без много излишни движения. И още нещо - тъй като както разбрах, работата на репортер в сайта за момента е на доброволни начала, дано да не се окаже "мисията невъзможна". В нашата мила родна страна доста малко народ би се навил да свърши дадена работа, освен ако няма лична изгода, полза или възнаграждение от това. Ако ми предоставиш фотоапарат и достатъчно количество карамелени бонбони ("Лукчета", "Кръц-кръц" ...) - аз съм навит. :)
 
От: Търся репортери

Човекът си е написал, че за момента работата на репортер към сайта му е на доброволни начала. :)
 
От: Търся репортери

Krasmax - Благодаря, за съветите. Засега ще оставя описанието, въпреки, че доста хора се дразнят от него. Ако ми изпратиш e-mail ще ти дам авторски права.
 
От: Търся репортери

Подредбата в сайта ти е меко казано странна. Тия неща който си ги напляскал за да изглежда сайта по пълен (за фоотера говоря) по скоро го загрозяват. Премести ги от лявата страна да седят, защото така сайта седи празен и докато скролнеш до долу гледаш само празни полета. И аз имам подобен проект който скоро ще направи 1 година.
 
От: Търся репортери

Подредбата в сайта ти е меко казано странна. Тия неща който си ги напляскал за да изглежда сайта по пълен (за фоотера говоря) по скоро го загрозяват. Премести ги от лявата страна да седят, защото така сайта седи празен и докато скролнеш до долу гледаш само празни полета. И аз имам подобен проект който скоро ще направи 1 година.
Не разбирам, за кои по -точно наплескани работи ми говориш. На мен и на читателите ми им харесва този вид на сайта.
 
От: Търся репортери

321.jpg123.jpg
За това което съм го маркирал с Х. При отваряне на която и да е "новина" половината ти сайт седи празен... И най отдолу си пльоснал "други простотии". Сега разбра ли ?
 
Re: От: Търся репортери

На мен и на читателите ми им харесва този вид на сайта.

И на тримата ли :p ?
 
От: Търся репортери

Ако искаш да си оригинален смени си домейн името, избери нещо което ще привлече хората.. нещо като собствен бранд...
 

Горе