Търся: Търся сайтове на здравна тематика, които предлагат линк в статия

fifi

Well-Known Member
Рейтинг - 100%
26   0   0
Здравейте, както става ясно от заглавието, ако имате сайт на здравна тематика, който се отнася за съвети за лечение, билки, алтернативна медицина и др. подобни и предлагате публикуване на статия + един линк, който си остава в текста за постоянно, може да ми пишете.

Вариантите са два:

Да ми публикувате безплатно статия изпратена от мен, само с 1 линк посочен от мен като в замяна ще ви изпратя и втори текст с висока стойност (интересен за потребителите и съобразен със стила на сайта ви). Като и двата текста ще са с минимална уникалност от 95%.

Вторият вариант е платено публикуване във ваш сайт. В това отношение изисквам домейна да е авторитетен, съдържанието да е добро и като цяло читави сайтове. Цена и други условия се уточняват допълнително.

Поздрави. :)
 
От: Търся сайтове на здравна тематика, които предлагат линк в статия

публикувайте с нас рекламите си в 10 социални медии...Уникални текстове и коментари на английски, френски и български...
[email protected]
 
От: Търся сайтове на здравна тематика, които предлагат линк в статия

публикувайте с нас рекламите си в 10 социални медии...Уникални текстове и коментари на английски, френски и български...
[email protected]

страшна оферта! айде намери ме на контакт формата на тоя сайт!
 
От: Търся сайтове на здравна тематика, които предлагат линк в статия

Magnit, имаш ЛС.

За момента спирам да приемам предложения, тъй като сайтовете станаха много, а не желая изпращането на текстовете да се проточи много във времето. Веднага щом се освободя ще ъпна темата за нови предложения.

Благодаря на всички отзовали се, а тези, които също имат сайтове според горните изисквания може да пишат тук или на ЛС и ще им отговоря веднага щом съм свободна.

Поздрави! :)
 
От: Търся сайтове на здравна тематика, които предлагат линк в статия

публикувайте с нас рекламите си в 10 социални медии...Уникални текстове и коментари на английски, френски и български...
[email protected]
 
От: Търся сайтове на здравна тематика, които предлагат линк в статия

Ако все още има интерес - това е сайта
 

Горе