Търся сайт под наем ?!

naematel

New Member
Рейтинг - 0%
0   0   0
Търся сайт под наем за \" футболни прогнози \" или \" Футболни новини \"... Идеята ми е собственика ми отдава сайта изцяло да го използвам аз примерно за срок от 1 година , остава на негов домеин и хостинг . Аз за тази 1 година редовно ще публикувам статии , ще плащам линкове и тн. С две думи ще му правя сео след 1 година сайта си остава изцяло за него като далаверата му е че през тази 1 година аз съм my правил сео и съм пълнил сайта му с контент, а на мен че съм ползвал сайта 1 година, ако иска ще се разберем да му пусна линкове от сайта към негови сайтове , за това няма проблем.
Моля пишете вашите оферти в темата.
Да видим какво ще се договорим.

Sorry за грешките с транслатор съм...
 
От: Търся сайт под наем ?!

Привет, дай скайп или телефон да ти предложа един вариант.
 
От: Търся сайт под наем ?!

Е затова ли спамна 11 мнения на латиница бе кретен?
 
От: Търся сайт под наем ?!

Отговорил съм на всички =)
Всъщност може да избера и повече от един сайт.
Може и 2-3 от различни хора като с всеки ще се договорим персонално !
 
От: Търся сайт под наем ?!

Браво момче за темата! Подобна бях пуснал преди време (от притежател на 30-а домейна гледна точка) и мненията не бяха от най-топлите.

Мисля че има пазар за тази идея: 1) паркинга плаща за подновяването ... т.е. не много; 2) дори кризата малко да е смалила разликата м/у цена търси и цена предлага, то пак сделките за продажби са малко 3) няма риск за наемодателя т.к. той контролира Ди-еН-еС-а; 4) няма и голям риск за наемателя, т.к. цената ще е малко над годишната регистрация ...

Темата ти толкова ми хареса че бих ти предложил един от мойте домейни напълно безплатно за една година (това е само за подателя на темата, и само 1 домейн; моля без л.с. за покупко-продажби, или подобни ...) Избеи си от тези:

IZGODNO.COM
ISTINATA.COM
ISHLEME.COM
IGRATA.COM
IDEIATA.COM
EVTINO.COM
BOGINI.COM
DOMASHNO.COM
OBIAVI.NET
LOTARIATA.COM
ZASHTO.COM
PROEKTI.COM
PRIATELI.COM
MOMICHE.COM
MOMCHE.COM
KOMPOTI.COM
KLASACIA.COM
 
От: Търся сайт под наем ?!

далаверата за тоз който ти дава сайта разбрах каква е обаче твоята далавера каква е не разбрах?
 
От: Търся сайт под наем ?!

Здравейте , благодаря за топлите коментари !

Мерси за домейна ще избера и ще ти кажа :)

Идеята ми дойде от това понеже в чужбина пазара на дава под наем - взима под наем е доста по голям от нашия. Ще направа сравнение с недвижимите имоти - тук , ако живееш под наем някъде те гледат като престъпник как така даваш парите на хазяите , а в другите държави е съвсем нормално и доста голям % от хората са под наем. Това го давам само като пример и от опит знам че там и за сайтовете се отдават и взимат под наем , но тук все още не го бях видял.

Към ( дванаисе ) моята далавера е че през тази 1 година ще сложа мои баннери на сайта и ще печеля от тях !

Съжалявам за грешките лош транслатор.
 
От: Търся сайт под наем ?!

а защо не си регистрираш домейн ?
 
От: Търся сайт под наем ?!

И аз не схващам, защо да разработваш чужд сайт и след това да го изоставяш. Ако печелиш от него една година, защо след това да предоставяш на някой схемата си за печалба? :)
 
От: Търся сайт под наем ?!

Привет ,
За момента получих достатъчно оферти с едно момче вече се разбрах , с другите към които имам интерес утре ще се доразберем. Вече обявата е невалидна , аз лично съм доста учуден от големия интерес които се прояви получих над 5-6 ЛС-та с оферти =) Което е чудесно !

Към dalasweb - Хубавите домейни отдавна са регистрирани

Към redrum - Ще се опитам да ти обясня , несaм много добър в това ... , но се надявам да ме разбереш. Примерно моята цел в момента е да зема 3-4 сайта да им сложа баннерите на bet365 да ги пълна с контент 1 година и да и пускам линкове, след това си мисля че ще имам достатъчно хора събрани в аффилате че да мога да спра и да се прехвърля към друг вид / аффилате програми / сайтове/ и тн. а може и да греша.
Всичко става бързо и лесно така , аз не губя време да кyпyвам домейни , хостинги , да изработвам сайтове...
Плюс това така имам избор може да изпаднат сайтове с добри домейни които да се индексират много добре в google за ключовите думи... а енaче не може да си ги кyпиш за 12 $ защото те отдавна са заети....а , ако искаш да купиш сайт разработен той ще е цифра пари за това тук / дава / взима под наем е супер опция и за двете страни !

Това е моята гледна точка точно за този случай, ако има още нещо което ви интересува питайте ще се опитам да ви отговоря :)
С две думи искам да обясня че така , аз не губя време да си права сайтове , да се занимавам с хостинги , домейни , всичко става бързо и лесно.
А , ако аз си направя всичко след 1 година както си мисля реша да спра с този вид дейност и да се насоча към друга то ще трябва да продам сайтовете, но без аффилатето те няма да струват нищо.......

Специални поздрави за HaRRo
 
Последно редактирано:
От: Търся сайт под наем ?!

Нямало хубави домейни ? по скоро нямаш желание да си намериш, има стотици варианти за .ком за .бг да не говорим. Изграждането на сайт били много трудно, да бе да 1 уоърдпрес е много труден за инсталиране. Много ми е любопитно какво са ти предложили да наемеш, ако не е някой уоърдпрес или джумла, трамвай ми кажи, никой няма да ти даде писан сайт, чийто ход струва хиляди, бъди 100 % сигурен.
 
От: Търся сайт под наем ?!

Колега \" Тwis7 \" ще се опитам да ти дам друг пример. Целта ми с него е да ти докажа , че има смисъл да се дава и взима под наем .
Виждам че домейна obiavi.NET е на колегата obione.
С него ще се опитам да ти дам пример.
( цифрите които ще използвам са напълно примерни )
Нека да кажем , че той примерно има много сайтове и е паркирал домейна и изкарва по 150 $ от него годишно.
Ти искаш да направиш сайт за обяви , но повечето хубави домейни са заети, ако му платиш 200 $ наем за 1 година той ще предпочете да ти го даде на тебе защото ще изкара 50 $ повече и ти също имаш сметка защото домейна е хубав и с него ще изкараш 300 $ повече за 1 година ( примерно ) Отколкото с другия домеин които ще купиш за 10 $ . Защото домейна е хубав и ще се индексира от google по добре отколкото другия домеин които ще вземеш за 10 $.
В случая и двамата сте на печалба , защото той няма време да се занимава с домейна и го е паркирал , но като ти го даде на теб под наем ще изкара повече пари, ти също защото с този домеин ще си по напред в търсачките. Имам предвид , че от това нещо може да спечелат и 2 те страни и има пазар за / отдава и взима под наем.
Тук отново говора само примерно , наемите могат да бъдат за 1 месец, може да бъдат и за 10 години , всичко е въпрос на договорки !
 
От: Търся сайт под наем ?!

Но в крайна сметка домейна си остава и няма как да се раздели. А този, кйото даържи домейна държи, може да си прави всичко. Тук в БГ няма как да стане този номер. Всеки гледа да прецака другия.
 
От: Търся сайт под наем ?!

Мога да ти кажа, че в моите сайтове за обяви, които са с по-гадни имена от obiavi.net, имам 20 пъти и нагоре по-голям трафик. Явно не зависи само от името, не мислиш ли :p
 
От: От: Търся сайт под наем ?!

Мога да ти кажа, че в моите сайтове за обяви, които са с по-гадни имена от obiavi.net, имам 20 пъти и нагоре по-голям трафик. Явно не зависи само от името, не мислиш ли :p

Това е повече от ясно , но ако имаше домеин като obiavi.net щеше да имаш повече трафик не мислиш ли ?
 
От: Търся сайт под наем ?!

Не. Имам obiavi123.com, 123obiavi.com и мога да си регистрирам още хиляди с обяви в името. Вариантите наистина са безброй. Всъщност сайтът ми за обяви от подписа, който е най-вървежен, няма "обяви" в името си. Това доказват и най-популярните сайтове за обяви в България, като 555.bg и всички други, които имат "по-гаден" домейн от obiavi.net.
 
От: Търся сайт под наем ?!

Колега \" Тwis7 \" ще се опитам да ти дам друг пример. Целта ми с него е да ти докажа , че има смисъл да се дава и взима под наем .
Виждам че домейна obiavi.NET е на колегата obione.
С него ще се опитам да ти дам пример.
( цифрите които ще използвам са напълно примерни )
Нека да кажем , че той примерно има много сайтове и е паркирал домейна и изкарва по 150 $ от него годишно.
Ти искаш да направиш сайт за обяви , но повечето хубави домейни са заети, ако му платиш 200 $ наем за 1 година той ще предпочете да ти го даде на тебе защото ще изкара 50 $ повече и ти също имаш сметка защото домейна е хубав и с него ще изкараш 300 $ повече за 1 година ( примерно ) Отколкото с другия домеин които ще купиш за 10 $ . Защото домейна е хубав и ще се индексира от google по добре отколкото другия домеин които ще вземеш за 10 $.
В случая и двамата сте на печалба , защото той няма време да се занимава с домейна и го е паркирал , но като ти го даде на теб под наем ще изкара повече пари, ти също защото с този домеин ще си по напред в търсачките. Имам предвид , че от това нещо може да спечелат и 2 те страни и има пазар за / отдава и взима под наем.
Тук отново говора само примерно , наемите могат да бъдат за 1 месец, може да бъдат и за 10 години , всичко е въпрос на договорки !
Колега, пропилявате си времето, трупате линкове към сайт, който след това няма да остане ваш. За да почне да трупа сериозни приходи му трябва повече от година. Кой е казал, че домейна играе най-съществена роля при класирането ? На калпав оптимизатор домейна му бил крив.
Не се заяждам просто си направи добре сметката, пък в крайна сметка сме в сайт за предприемачи всеки вижда перспективата по различен начин.
Успех !
 
От: Търся сайт под наем ?!

далаверата за тоз който ти дава сайта разбрах каква е обаче твоята далавера каква е не разбрах?
интересна идея но на непознати никога не бих дал FTP-достъп
един РНР-скрипт за мейл-бомбинг и ми отива хостинга
 
От: От: Търся сайт под наем ?!

Това е повече от ясно , но ако имаше домеин като obiavi.net щеше да имаш повече трафик не мислиш ли ?
още една подробност се сетих
как технически ще изглежда това?
кой ще държи паролите на хостинга и тн?
 

Горе