Търся сайт?

Phantoma

New Member
Търся сайт , чрез който мога да залагам на мачове от еврофутбол с пари от PayPal и от там да си ги тегля? По-точно онлайн залагане на мачове с Paypal.
 
От: Търся сайт?

Фантоме, Фантоме за това ли оспами форума с теми от типа "Извършвам всякакви услуги" в стил "Бате дай некой лев", да събереш някой долар да ги пуснеш в комарджийницата? И да има такъв сайт, то най-вероятно ще има минимум, а ти доколкото те знам имаш 2.40 в пейпал акаунта. И да те пуснат, ще изгориш като балък на двоен вход. Гаранция ти давам.
 
От: Търся сайт?

Продавам такъв сайт за 10$.


бла бла бла бла бла бла лба лбал бла бла бла бла бла бла бла бла лба лбал бла бла много добър
жбла бла бла бла бла бла лба лбал бла бла за връзка бла бла бла бла бла бла лба лбал бла бла качествено
бла бла бла бла бла бла лба лбал бла бла много доволни клиенти бла бла бла бла бла бла лба лбал бла бла бла бла бла бла бла бла лба лбал бла бла милионер
бла бла бла бла бла бла лба лбал бла бла баба вуца бла бла бла бла бла бла лба лбал бла бла стийв джобс
бла бла бла бла бла бла лба лбал бла бла катаклизъм


а да, писал съм, че продавам, ама имам впредвид, че за 10$ в пейпал ще ти дам връзка към него на ЛС...
 
От: Търся сайт?

Предварително се извинявам на Phantoma, че пиша в темата му, но и аз съм заинтересован от офертата на toretic
Продавам такъв сайт за 10$.


бла бла бла бла бла бла лба лбал бла бла бла бла бла бла бла бла лба лбал бла бла много добър
жбла бла бла бла бла бла лба лбал бла бла за връзка бла бла бла бла бла бла лба лбал бла бла качествено
бла бла бла бла бла бла лба лбал бла бла много доволни клиенти бла бла бла бла бла бла лба лбал бла бла бла бла бла бла бла бла лба лбал бла бла милионер
бла бла бла бла бла бла лба лбал бла бла баба вуца бла бла бла бла бла бла лба лбал бла бла стийв джобс
бла бла бла бла бла бла лба лбал бла бла катаклизъм


а да, писал съм, че продавам, ама имам впредвид, че за 10$ в пейпал ще ти дам връзка към него на ЛС...

@toretic, за 10$ продаваш целия сайт или само казваш кой е ? :lol:
 
От: Търся сайт?

само казвам името, не го продавам сайта.

спирам да пиша в темата, изгубих интерес, след като ми смалиха размера на члена.
 

Горе