Търся сериозен партньор за ...

Рейтинг - 0%
0   0   0
Търся сериозен партньор за създаване и популяризиране на сайт. Аз лично съм съгласен на сайт независимо от какъв род е искам някой да ми помогне да го създаден например сайт за запознанства имам идея но не искам да я споделям с всички имах проект но нещо се обърка и работата не стана.Искам някой да ми направи сайта а аз да се заема с популяризирането му.Така искам сериозни предложения за връзка
Искам да се занимавам с това и бих искал някой наистина да ми помогне:)!
 
Последно редактирано:
От: Търся сериозен партньор за ...

Да бе, а аз искам някой да ми изпържи мекици, а аз после да се заема с яденето им :lol:
 
От: Търся сериозен партньор за ...

Колега, в писмото ти открих най-малко 10-20 правописни грешки. Дори не си структурирал идеята си коректно.

Знаеш ли поне какво значи проект? Покажи един истински проект:
1. Идеен проект
2. Методи на реализация
3. Проучване на конкуренция
4. Анализ на бъдещи партнъори, контрагенти
5. Финансов анализ
6. Оцена на риска
.... и така нататък

Не е важно дали разполагаш със средства за реализиране на проекта, която си планувал. Ако имаш "уникална" идея или най-малкото - "средно добра идея", всеки инвеститор, всяка банка, финансова институция или частно лице биха били склонни да инвестират в теб.


Ако и ти си поредният, искащ да направи сайт за "безплатно", "запознанства".......се откажи - в това няма бъдеще. Не се опитвай на направиш нещо, което вече е реализирано и поддържано от масивни корпорации, разполагащи с много средства и добри кадри. Ако наистина имаш добра и уникална идея представи ни своят бизнес план и ти гарантирам, че ще намериш финансова подрепа (ако не намериш съм склонен лично да инвестирам в теб!).

Поздрави:
Светослав Матеев
 
От: Търся сериозен партньор за ...

Просто пусни тема :Трябва ми човек да реализира проект за сайт , тоест да му платиш за да ти инсталира, преведе ако трябва скриптовете и страниците и ти да правиш другото ,естествено че ще трябва да му платиш ;)
 
От: Търся сериозен партньор за ...

ако искаш готов красив сайт за запознанства с хубав домайн пиши...
 
От: Търся сериозен партньор за ...

Едно сериозно дете объркало проект търси друго сериозно дете, което няма да го обърка и ще свърши работата вместо него и безплатно.
 
От: От: Търся сериозен партньор за ...

Колега, в писмото ти открих най-малко 10-20 правописни грешки. Дори не си структурирал идеята си коректно.

Знаеш ли поне какво значи проект? Покажи един истински проект:
1. Идеен проект
2. Методи на реализация
3. Проучване на конкуренция
4. Анализ на бъдещи партнъори, контрагенти
5. Финансов анализ
6. Оцена на риска
.... и така нататък

Не е важно дали разполагаш със средства за реализиране на проекта, която си планувал. Ако имаш "уникална" идея или най-малкото - "средно добра идея", всеки инвеститор, всяка банка, финансова институция или частно лице биха били склонни да инвестират в теб.


Ако и ти си поредният, искащ да направи сайт за "безплатно", "запознанства".......се откажи - в това няма бъдеще. Не се опитвай на направиш нещо, което вече е реализирано и поддържано от масивни корпорации, разполагащи с много средства и добри кадри. Ако наистина имаш добра и уникална идея представи ни своят бизнес план и ти гарантирам, че ще намериш финансова подрепа (ако не намериш съм склонен лично да инвестирам в теб!).

Поздрави:
Светослав Матеев

Не съм съгласен за правописните грешки а за другото благодаря че си изразил мнение ...
 
От: Търся сериозен партньор за ...

Едно сериозно дете объркало проект търси друго сериозно дете, което няма да го обърка и ще свърши работата вместо него и безплатно.

Да дете съм и какво от това? Не е ли добре младото поколение да се интересуваме от това ?!? На мен лично ми е интересно и бих се занимавал .... не виждам в това нищо лошо ...
 
От: От: От: Търся сериозен партньор за ...

Не съм съгласен за правописните грешки а за другото благодаря че си изразил мнение ...

Имаш нужда от още някой, който да потвърди, че правиш много правописни грешки ли? Добре... потвърждавам го.
 
От: От: Търся сериозен партньор за ...

Да дете съм и какво от това? Не е ли добре младото поколение да се интересуваме от това ?!? На мен лично ми е интересно и бих се занимавал .... не виждам в това нищо лошо ...

Е то ти не се интересуваш, ти искаш някой да ти направи сайт, след което ти да оспамиш и-нет и никой да не ти погледне сайта.
 
От: От: От: Търся сериозен партньор за ...

Е то ти не се интересуваш, ти искаш някой да ти направи сайт, след което ти да оспамиш и-нет и никой да не ти погледне сайта.

не беше точно това идеята но щом казваш и не съм написал в темата но имах в предвид че той докато го прави искам да ми обяснява и нали следователно да почна да се развивам ..
 
От: От: От: От: Търся сериозен партньор за ...

не беше точно това идеята но щом казваш и не съм написал в темата но имах в предвид че той докато го прави искам да ми обяснява и нали следователно да почна да се развивам ..

Я кажи на колко си.
 
От: Търся сериозен партньор за ...

Е, няма лошо в предложението ти и желанието ти да се развиваш.
Но нали се сещаш, че никой няма да седне и да си загуби времето в обяснения А-Я кое как се прави за без нищо.
Или може би просто не можеш да си обясниш идеята по-точно и аз не съм разбрал правилно?
Опитай да конкретизираш какво точно искаш да направи другия за теб и какво ти ще направиш в проекта.
 
От: Търся сериозен партньор за ...

Някой да подържа сайт аз да прибирам 90 процента от доходите ?
- Бонус Аз ще платя домейна !!!!

Искам също безплатен курс по Англииски език
Безплатен курз , за научаване на PHP , Mysql , CSS , html и всичко , за което се сетите .
- тук няма бонус , все пак трябва да се развивам .
 

Горе