Търся: Търся сериозен човек за уникален текст

Kogo

Member
Рейтинг - 0%
0   0   0
Моля да пишат само хора със сериозен опит в областта на преразказването, превода и съставянето на уникален текст. Търся човек за еднократна поръчка - написване на описание за 18 продукта (стоки) свързани със здравето. В интернет е пълно с тях и на всякакви езици. Става дума за по около 400 думи на продукт или общо около 7200 думи. Разбира се описанията трябва и да са напълно смислени!
 
Да добавя че всъщност конкретно тази поръчка е единична. Ако ни хареса свършената работа и човека е съгласен да работи с нас и в бъдеще ще има и други описания.
 
Здравейте!
Бихте ли ми писали на ЛС Ваш мейл, защото все още не мога да Ви изпратя съобщение.
 
Моля да пишат само хора със сериозен опит в областта на преразказването, превода и съставянето на уникален текст. Търся човек за еднократна поръчка - написване на описание за 18 продукта (стоки) свързани със здравето. В интернет е пълно с тях и на всякакви езици. Става дума за по около 400 думи на продукт или общо около 7200 думи. Разбира се описанията трябва и да са напълно смислени!

Здравейте, Интересувам се от работата. Бихте ли ми изпратили имейл за връзка.
 
Здравейте,
Ако статиите трябва да бъдат написани на английски или немски или преразказани на тези езици, както и ако ви трябват превод на описания от други езици, може да разчитате на мен и моя екип.
Ще се радвам да работим заедно.
Поздрави,
 
Моля да пишат само хора със сериозен опит в областта на преразказването, превода и съставянето на уникален текст. Търся човек за еднократна поръчка - написване на описание за 18 продукта (стоки) свързани със здравето. В интернет е пълно с тях и на всякакви езици. Става дума за по около 400 думи на продукт или общо около 7200 думи. Разбира се описанията трябва и да са напълно смислени!
Здравей,
Ако описанията са на български, мога да ти предложа едно безплатно за конкретен продукт. Ако ти харесва, ще продължим и с другите.
 
@Genoveze имате лично

Още едно уточнение: желаещите да работят с нас, които нямат никакви доказани референции могат да разчитат на заплащане само след свършена и изпратена работа! За хората с положителни мнения в този форум или референции от техни клиенти заплащането ще бъде авансово.
 
Здравейте! Писах Ви на мейла, който ми оставихте, тъй като все още не мога да пиша на лични.
 
Здравейте! Ако все още имате нужда от човек, аз съм насреща и мога да съм Ви полезна. Занимавам се с писане от четири години, като по- голямата част от опита ми е точно описания на продукти. Предлагам цена от 2 лв. на 100 думи текст. От моя страна, можете да разчитате на грамотност и коректност. За съжаление, профилът ми е нов и не мога да пиша лични съобщения. E-mail-ът ми за връзка е: [email protected]

Поздрави
 
Благодарим на всички, които ни писаха. Все още не сме избрали никой, тъй като не ни достига работното време. До седмица ще вземем решение. Ако има други желаещи нека да пишат в темата или на лични.
 

Горе