Търся: Търся сериозни рекламатори в фейсбук.

CODEXGIGAS

Active Member
Рейтинг - 100%
2   0   0
Здравейте. Реших да изпробвам умнията рекламаторите от този форум в фейсбук.
В случая търся реклама за една моя фейсбук група по всички възможни начини.
Като цяло търся реклама по следните начини (но, ако има други иновации ще се радвам да ги чуя).
1.Реклама в фейсбук страници и групи.
-Поставяне на линк и текст, който ще таргетира аудиторията.
2.Спам в фейсбук групи с готова аудитория.
-Поставяне на линк и текст, който ще таргетира аудиторията.
3.Реклама в фейсбук профили.
-Поставяне на линк и текст, който ще таргетира аудиторията.
4.Добавяне на аудитория от фейсбук профили и страници с готова таргетирана аудитория.
5.Изкупувам фейсбук групи с хазартна и футболна тематика. Цените определяте вие и пускате оферта. @djokando83 мога да ти изкупя групите, ако решиш да ги пускаш за продажба.
6.Собственици, които продават фейсбук групи с хазартна аудитория директно могат да се свържат с мен за оферти.

==>За оферти може да пишете тук в темата или на лично съобщение.
==>Примемам и оферти чрез други рекламни методи, които ще имат ефектвиност.
==>Аудиторията, която ми трябва е мъже. Таргетираната аудитория, която ми трябва е : Хазартни, Спортни, Футболни личности.

==>Коректен съм и заплащам на време. Заплащам за свършена ефективна работа.
Особенности : Добавянето на аудитория, дали от фейсбук профили или фейсбук страници към групата, трябва да е крайна (ВЛЕЗНАЛА) аудитория в групата.
 
Здравей колега. От както съм пуснал темата, нямам нито едно съобщение. Надявам се повече рекламатори да видят обявата. Успех
 
Добре де, в заглавието си объркал "в фейсбуук", казах си нищо, случва се, не може да се редактира. Чета темата и още 3 пъти "в фейсбуук"... Срамна работа
 
Да, трудно е да ползва "във" пред думи почващи с "в" и "ф" .....
Иначе никой не ти се обажда, щото това, което искаш не върви вече. Плащай си за реклама на фейса.
 
Последно редактирано:
Добре де, в заглавието си объркал "в фейсбуук", казах си нищо, случва се, не може да се редактира. Чета темата и още 3 пъти "в фейсбуук"... Срамна работа
ЗАСРАМИХ СЕ :/ :/ :/ :/
 
Здравейте. Реших да изпробвам умнията рекламаторите от този форум в фейсбук.
В случая търся реклама за една моя фейсбук група по всички възможни начини.
Като цяло търся реклама по следните начини (но, ако има други иновации ще се радвам да ги чуя).
1.Реклама в фейсбук страници и групи.
-Поставяне на линк и текст, който ще таргетира аудиторията.
2.Спам в фейсбук групи с готова аудитория.
-Поставяне на линк и текст, който ще таргетира аудиторията.
3.Реклама в фейсбук профили.
-Поставяне на линк и текст, който ще таргетира аудиторията.
4.Добавяне на аудитория от фейсбук профили и страници с готова таргетирана аудитория.
5.Изкупувам фейсбук групи с хазартна и футболна тематика. Цените определяте вие и пускате оферта. @djokando83 мога да ти изкупя групите, ако решиш да ги пускаш за продажба.
6.Собственици, които продават фейсбук групи с хазартна аудитория директно могат да се свържат с мен за оферти.

==>За оферти може да пишете тук в темата или на лично съобщение.
==>Примемам и оферти чрез други рекламни методи, които ще имат ефектвиност.
==>Аудиторията, която ми трябва е мъже. Таргетираната аудитория, която ми трябва е : Хазартни, Спортни, Футболни личности.

==>Коректен съм и заплащам на време. Заплащам за свършена ефективна работа.
Особенности : Добавянето на аудитория, дали от фейсбук профили или фейсбук страници към групата, трябва да е крайна (ВЛЕЗНАЛА) аудитория в групата.
актуални ли са търсенията
 
Здравейте аз рекламирам, но темата на моята страница (над 140 хиляди фена) и фейсбук група (над 6 хиляди фена) е свързана с България, не знам дали ще ви свърши работа.
 
Предлагам реклама в българска страница от 835 000 души. Цените са нормални. За повече информация на скайп miro_6996 или на лично!
 
Предлагам реклама в българска страница от 835 000 души. Цените са нормални. За повече информация на скайп miro_6996 или на лично!
 

Горе