Търся сигурен риселър хостинг

Sky

Well-Known Member
Трябва ми сигурен риселър хостинг. Бърз, проверен с времето, БГ или поне EU.
Засега съм намерил и тествам един, съпорта е на ниво и като цяло съм доволен.
Чакам и друг евентуално да започне да предлага риселър.

Но тия лимити ми идват малко - 30 CPU тиме (само те си знаят как ги смятат) и леко скъпо.
Препоръчайте нещо в което сте сигурни или най-малкото използвали.
Задължително с CPanel, WHMCS не ми трябва.
 
ето от мен да не мине, 3 месеца х $1 на месец :)
Unlimited cPanel Reseller
  • pixel.gif
    Unlimited Disk Space
  • pixel.gif
    Unlimited Monthly Traffic
  • pixel.gif
    Unlimited Hosted Domains
  • pixel.gif
    70 Hosting Accounts
  • pixel.gif
    Unlimited Reseller Space
  • pixel.gif
    Unlimited Reseller Traffic
  • pixel.gif
    ClientExec Support & Billing
  • pixel.gif
    1 Dedicated IP Address
 
Трябва ми сигурен риселър хостинг. Бърз, проверен с времето, БГ или поне EU.
Засега съм намерил и тествам един, съпорта е на ниво и като цяло съм доволен.
Чакам и друг евентуално да започне да предлага риселър.

Но тия лимити ми идват малко - 30 CPU тиме (само те си знаят как ги смятат) и леко скъпо.
Препоръчайте нещо в което сте сигурни или най-малкото използвали.
Задължително с CPanel, WHMCS не ми трябва.

Ако си доволен от сегашния си хост и получаваш бърз съпорт и стабилност на услугата, съветвам да се опиташ да разрешиш проблема със скоростта, като им пишеш (ако вече не си го направил) и поискаш тяхното мнение и дали евентуално може да се направи нещо по този въпрос. Може да могат да направят за теб оптимизация, настройка или да ти предложат някакъв вариант.

Иначе относно CPU лимитите - всяка хостинг компания решава как да ги представи - минути, проценти и.т.н.. истината е, че процесорното време, с което би разполагал всеки cPanel акаунт от общия ти Реселърски акаунт зависи от доста неща, като например: настройките и оптимизация на сървъра, на който се намираш; броя други клиенти, разположени на този сървър, оптимизацията и настройките на самите сайтове (теми, плугини и.т.н), както и самите лимити, които вече си споменал, но те не са само CPU лимити, има такива за RAM, I/O, брой процеси и др. Най-малко текущият ти доставчик може да провери дали не достигаш някой от лимитите (би трябвало и сам да можеш да провериш в cPanel, ако са го позволили).
 
resellerspanel.com са ми напълно непознати, ти какво точно си ползвал от тях? И колко дълго?
@ETNHost нямам проблеми със скоростта, имам проблеми с шано методите за отчитане на ресурсите.
 
Някой който ползва NS1.bg може ли да сметне колко CPU тиме е това: Процесорен Ресурс 2%
 

Горе