Търся сигурен споделен хостинг

nagradi.is

New Member
Здравейте колеги,
Моля ви кажете ми кой е най-стабилния хостинг откъм секюрити. Който смята ИЦН за стабилни да не пише в темата!
 
От: Търся сигурен споделен хостинг

Суперхостинг - не съм чувал някой да е пробит през хостинга им.
 
От: Търся сигурен споделен хостинг

и аз не съм чувал, но все пак имам резерви..все българска работа е..
 
От: Търся сигурен споделен хостинг

А, ти питаш не само за български... Ми на големите световни играчи хостинга би трябвало да е сигурен. От 3-4 години ползвам хостгатор и не съм имал проблеми.
 
От: Търся сигурен споделен хостинг

ем уж и icn се пишат големи играчи..ама кво стана..
 
От: Търся сигурен споделен хостинг

От хостагатор съм доволен от споделения също от няколко години, но впс-ите им не ги препоръчвам.
 
От: Търся сигурен споделен хостинг

Jump.BG е най-сигурният! Качват ми шел в хоста.. след 10 минути ми пишат по скайпа и ми докладват. Успех!
 
От: Търся сигурен споделен хостинг

Аз съм доволен от host.bg - малко по-скъпи са от средното за България, но и качеството е по-високо. Също така съм доволен от HostGator и от Dreamhost. Вторите имат уникални промоции и на официален празник (например Helloween, 4th July и т.н,) можеш да си купиш хостинг за 1 година за $9.95.... иначе е толкова на месец.
 
От: Търся сигурен споделен хостинг

Едва ли ще намериш по-сигурен. Това все пак е споделен хостинг. ICN.Bg има опция за включване на mod-sicurity(ако е изключено за акаунта), но ако скрипта ти не е защитен, бога ми, никой на света не може да ти помогне.
 
От: Търся сигурен споделен хостинг

Едва ли ще намериш по-сигурен. Това все пак е споделен хостинг. ICN.Bg има опция за включване на mod-sicurity(ако е изключено за акаунта), но ако скрипта ти не е защитен, бога ми, никой на света не може да ти помогне.

Ако желаеш поле за изява и място, където да тестваш "security", драсни ми лс, ще ти предоставя възможността. (Да, на споделен хостинг)
Разбира се, всеки друг, който желае също може да ми драсне, няма проблем. И за да не си губим просто времето ще го направим така: Който намери дупка, получава награда. (ще измислим каква, ще чакам и предложения :) ) Това ще е от полза и за мен.
 
От: Търся сигурен споделен хостинг

Да мога да тествам система Ви с няколко наскоро излезли (zero day) пролуки и да те уведомя. Мисълта и е бе с по-скоро за това, че ако потребителя сам не си е защитил приложението идвали няколко може да му го защити от страна на сървъра. Повечето security модули са в конфликт с много уеб софтуери, имам предвид mod_security, cPHulk и др. (визирам cPanel съвместими) и не могат да защитят конкретното приложение.
 

Горе