Търся си допълнителна работа - Създаване на сайтове, онлайн магазини и поддръжка

detmag

New Member
Здравейте на всички!

Търся си допълнителна работа, като моите умения са следните:

- над десет години разработвам печеливши сайтове и онлайн магазини (основно Wordpress/Woocommerce).
- създаване на онлайн магазини "до ключ". :)
- оптимизация за търсачки.
- графичен дизайн.
- стриктна работа по задание.
- над пет години поддръжка, доработка и администриране на онлайн магазини, включително и професионално (студио) заснемане + тяхната обработка.
- качване на продукти.

Предлагам преференциални цени според сегашната ситуация! Цени по договаряне и съобразено със бюджета на клиента.

Мога да изпратя списък на сайтовете и онлайн магазините, които съм направил на лично съобщение. За в момента нямам лично портфолио, тъй като не ми се е налагало до сега.

За въпроси, моля на лично съобщение!

Поздрави!
 
Ти скемърче ли си, момче? Някой да е работил с теб и да е бил доволен. Нещо темата ти е в Кофата, смърди ми на нещо. ;)
 
ами.. аз ама не знам какво да кажа... ще изчакам още 4-5 дена... пък да видим... ако се появи ще се извиня после
 
Не, че нещо но февруарски профил, никакво портфолио, никакъв сайт в подписа.....малко фиши са нещата. Дано да бъркам. ;)
 
Човека взе парите, каза чакай малко.... и изчезна.
Той и така изглежда, четейки му глупостите тук. Еми плескай го в черния лист и да ходи да го таковат на централна гара манафите. Баси нещастника.
 

Горе