Търся си качествени дропшипъри в САЩ

tedkata_m

Well-Known Member
Търся си качествени дропшипъри в САЩ, може и да са китайци със складове в САЩ. Някой може ли да ми помогне? Идеята е стоките да се продават само в Щатите и доставката да е макс 2-7 дни.
 
От: Търся си качествени дропшипъри в САЩ

Здравей колежке, до колкото разбирам си се насочила към пазара в САЩ... супер, но това за което питаш е най-важното ... Цената на която купуваш и продава, маржа който ти остава - равнява се на твоята печалба. Според мене имаш онлайн магазин базиран в САЩ .... сигурно си го насочила на някъде в някоя сфера... освен общо казано в търговията.... потърси фабрики или търговци директно в САЩ... не се занимавай с Китайци в САЩ. Печели по-малко, но по-сигурно.... и не забравяй, че САЩ не е БГ
 
От: Търся си качествени дропшипъри в САЩ

Моят опит казва - ако нямаш американска фирма, никой базиран в щатите неще да работи с теб.
 
От: Търся си качествени дропшипъри в САЩ

Ако това последното е към мен, амазон бачкат с теб, само ако имаш пионерска карта или сметка в бяла държава (ние явно не сме такава). Иначе, опитвал съм със складове, китайци и прочее и всички ми искаха някакъв данъчен номер, който няма как да имам, щото нямам фирма там. И съответно се отказах :)
 
От: Търся си качествени дропшипъри в САЩ

Значи зададох си конкретен въпрос, ами отговорихте като политиците. ДА - имам пионерска карта и искам да продавам точно в Амазон. Ама не да купувам от там, а да продавам. Т.е. търся цени в Америка, които са по-ниски от най-ниската в Амазон.
 
От: Търся си качествени дропшипъри в САЩ

Някой да ги е ползвал тези, че не съм много запознат с дропшипинга като цяло.
 
От: Търся си качествени дропшипъри в САЩ

Значи зададох си конкретен въпрос, ами отговорихте като политиците. ДА - имам пионерска карта и искам да продавам точно в Амазон. Ама не да купувам от там, а да продавам. Т.е. търся цени в Америка, които са по-ниски от най-ниската в Амазон.

Ти шегуваш ли се или си се пренадъхал? Без американска сметка никой няма да ти обърне внимание,а това че искаш да подбиеш цените на амазон си го избии от главата.Джеф Безос,боса на амазон прави по 50 милиона на ден а ти тепърва ще тръгваш да му подбиваш цената...Bitch please.. Иначе бих то посъветвал да пробваш FBA което е в пъти по лесно и по печалившо от дропшипинг Може да пробваш http://dropship.koleimports.com/ за целта.
 
От: Търся си качествени дропшипъри в САЩ

Има начини на продаване в Амазон и много хора от България го правят, трябва ти обаче сериозен стартов капитал заради Byu boxa на Амазон.
 
От: Търся си качествени дропшипъри в САЩ

Колежке, може ли да обясните каква е връзката между Buy boxa и оборотния капитал?
 

Горе