Търся си качествени online магазини за оръжия.

От: Търся си качествени online магазини за оръжия.

Който знае добри online магазини за оръжие моля да сподели!

Доколкото знам оръжие онлайн се се продава(не и огнестрелно), защото е със специален режим на регистрация.
Отделно куриера също не може да пренася оръжие.
Как си представяш, отваряш си кашона в еконт и вътре - калашник с опция за тест :lol:
 
От: Търся си качествени online магазини за оръжия.

Доколкото знам оръжие онлайн се се продава(не и огнестрелно), защото е със специален режим на регистрация.
Отделно куриера също не може да пренася оръжие.
Как си представяш, отваряш си кашона в еконт и вътре - калашник с опция за тест :lol:

Как ли ще реагират от еконт? :lol:
Иначе, оръжия не могат да се продват по интернет(поне и легално в България). Защото при нас трябва да имаш свидетелсвто за съдимост, психотест и още куп глупости. Ще загубиш един ден докато обиколиш всички гишета, за да получиш разрешение. Също така трябва да имаш и каса където да го държиш, т.е. сейф. Понеже закона е такъв, пак в България. В Америка всеки може да си купи оръжие и да си го държи даже на стената, но тук трябва да имаш каса където да го пазиш и имаш определен брой коршуми, ако дойдат на проверка(което шанса е 1 към милиона да дойдат на проверка) и нямаш нужния брой патрони, ще трябва даваш обяснение и може да те глобат.
 
От: Търся си качествени online магазини за оръжия.

Винаги ми е било чудно да разбера какво потребителя разбира под "добър онлайн магазин" ?!?

- много ниски цени (99% от избора на българина)
- складови наличности (най-важното, ако търсиш нещо оналйн го искаш бързо, дропшит 20 дни не е опция)
- начини за плащане?!? (заеби тая простотия, в БГ много рядко се плаща за нещо преди да си го видял)
- юридическа сигурност - фирма, общи условия, ясно дефинирана политика за рекламация и подмяна?
- снимки (задължително да се сложи watermark, който да осере качеството на снимката, важно е за потенциалния купувач да знае, че снимките са ургинълдъ, а не да види самия продукт)
- описание на продукта (ако пишман уебмастъра е успял да изкопира описанието на продукта от производителя без да е объркал модела ще е джакпот за потребителя)

Кажи какво си решил да купуваш от такъв магазин. Легално е да се излагат обяви, като задължително се посочи, че продукта не може да се закупи онлайн и подлежи на специален режим на регистрация.
 
От: Търся си качествени online магазини за оръжия.

Ето един. Не е български, но се плаща онлайн. Иначе има български сайтове, но трябва да отидеш до физическия магазин на фирмата за да закупиш оръжие.
 
От: Търся си качествени online магазини за оръжия.

Ето един. Не е български, но се плаща онлайн. Иначе има български сайтове, но трябва да отидеш до физическия магазин на фирмата за да закупиш оръжие.

Много ще ми е интересно ако си поръчаш M16 като дойде на митницата, какво ще кажат :lol:
 
От: Търся си качествени online магазини за оръжия.

Хаха ще дойдат до у вас :Д В условията за доставка пише, че извън САЩ не могат да изпращат "зашеметяващи" продукти и спрейовете за самозащита...
 
От: Търся си качествени online магазини за оръжия.

Нищо няма да кажат, такъв тип оръжие е забранен в БГ.
 
От: Търся си качествени online магазини за оръжия.

Има си начин да си поръчаш и м16, ама идва на части разглобен в различни пратки. Пак има шанс да го спрат на митницата но е по малък. Единствения проблем е, че се плаща в BTC и има шанс и да те измамят ако пазаруваш от хора с малък рейтинг :)
 
От: Търся си качествени online магазини за оръжия.

...
Кажи какво си решил да купуваш от такъв магазин. Легално е да се излагат обяви, като задължително се посочи, че продукта не може да се закупи онлайн и подлежи на специален режим на регистрация.

Вероятно оръжие иска да купи :)

А поне един направи ли си труда да види първия линк, който дава при търсене? А че очевидно няма такъв, който да сподели : ей от този си пазарувам е ясно.

Ето нещо, което ми изглежда легално:

http://www.guns.bg/
 
От: Търся си качествени online магазини за оръжия.

Вероятно оръжие иска да купи :)

А поне един направи ли си труда да види първия линк, който дава при търсене? А че очевидно няма такъв, който да сподели : ей от този си пазарувам е ясно.

Ето нещо, което ми изглежда легално:

http://www.guns.bg/

То за легалното е легално, но под онлайн магазин, аз разбирам да натиснеш бутона КУПИ и да ти го доставят(което няма как да стане) иначе картинки навсякъде може да гледаш...
 
От: Търся си качествени online магазини за оръжия.

Сега се сетих, че има втора версия на Silkroad. Там плащаш с Bitcoin и се молиш да пристигне всичко без проблеми.
 
От: Търся си качествени online магазини за оръжия.

То за легалното е легално, но под онлайн магазин, аз разбирам да натиснеш бутона КУПИ и да ти го доставят(което няма как да стане) иначе картинки навсякъде може да гледаш...

Ами като гледам си има опции за пазаруване онлайн. Просто бих се регистрирала, за да си поръчам, но нямам в момента за оръжие точно.
 
От: Търся си качествени online магазини за оръжия.

Не може просто така. Трябва да отидеш до магазина:
7385470J.png
Ами като гледам си има опции за пазаруване онлайн. Просто бих се регистрирала, за да си поръчам, но нямам в момента за оръжие точно.
 
От: Търся си качествени online магазини за оръжия.

Това става само за синигвр и по стрелбищата по панаирите :):)

Да, истинските пистолети(хубавите) са около 2 хиляди лева, има някои за по 1 500лв които също са хубави, но за под 1 500лв трудно ще се намери хубав.
 
От: Търся си качествени online магазини за оръжия.

Да, истинските пистолети(хубавите) са около 2 хиляди лева, има някои за по 1 500лв които също са хубави, но за под 1 500лв трудно ще се намери хубав.

Много зависи от това какво разбираш под хубав пистолет. Друг въпрос е поддръжката, цената на един патрон и прочие. Няма да ти е приятно да имаш 18 патрона в пълнител и всеки от тях да ти е по 1,40 лв с ДДС :)
 
От: Търся си качествени online магазини за оръжия.

Тук не мисля, че става въпрос за вида на пистолета. Просто съм дал за пример, че дори и въздушен пистолет не можеш да купиш онлайн.
 
От: Търся си качествени online магазини за оръжия.

В тия магазини продават какви ли не артикули.
Вие се фанахте за огнестрелни и давай нищене до дупка.

Последно купувах от армс-бг.ком - наличност нямаше (трябваше от друг магазин да го купуват че да ми го продадат) и продавачът се обръщаше към мене по скайпа на "батенце" (или нещо от рода беше).

Бългериън екомерс ат итс бест.
 

Горе