Търся си поръчител или съкредитор, Срещу заплащане или делим кредита.

От: Търся си поръчител или съкредитор, Срещу заплащане или делим кредита.

по голяма простотия скоро не бяха писали тук )
какд а ти стане поръчител някой като после той ще плаща вместо тебе бре оптимист :)
 
От: Търся си поръчител или съкредитор, Срещу заплащане или делим кредита.

по голяма простотия скоро не бяха писали тук )
какд а ти стане поръчител някой като после той ще плаща вместо тебе бре оптимист :)

Ама и ти го каза :)

Еми най-добре, ще е да си намери някой дето да изтегли сумата вместо него срещу 20%, а останалите да му ги даде :)

След това човека ще си внася вноските 5 години и всичко е ок.
 
От: Търся си поръчител или съкредитор, Срещу заплащане или делим кредита.

Без коментар.
 
Последно редактирано:
От: Търся си поръчител или съкредитор, Срещу заплащане или делим кредита.

просто търся решение на проблема си.
това с кредита изобщо не е добро решение според мен.......ама ти си знаеш ..
 
Последно редактирано:
От: Търся си поръчител или съкредитор, Срещу заплащане или делим кредита.

За мен ти си един закъсал комбинатор, търсещ изкупителни жертви под формата на поръчители.
Да не говорим, че забава по кредит през живота си не съм имал.
За това се взима информация от ЦКР, останалото е празнословие.
Просто обема на вноските стана прекалено голям и търся по-изгодното решение.
Това показва лошо планиране на разходите.
Добре ще е да се запознаем, преди да кандидатстваме, да се проучим
Това на чаша кафе ли става?

------------------------------------------------------------------------
За информация:
Дела на "лошите кредите" (около 12% от общия размер на отпуснатите кредити) нараства.
 
От: Търся си поръчител или съкредитор, Срещу заплащане или делим кредита.

Парите, които са ти необходими по твои думи ги изкарваш за около 2 месеца.
А преди да теглите кредит с човек ще се опознаете, е как за 2 месеца ще се намерите и ще се опознаете.
Това наистина е много странно предложение / търсене и за съжаление и аз съм на позицията на @harkon, но нямам право да те обвинявам преди да съм сигурен, че е така.

Относно това 50/50 само аз ли не го разбирам...
а защо да го няма и варианта 33.33/33.34/33.33
 
От: Търся си поръчител или съкредитор, Срещу заплащане или делим кредита.

До пича, който иска кредита: Не създаваш впечатление за сигурност и при всички положения не изглеждаш убедителен. Срещу тези 20% които предлагаш - да кажем около 600 лв. С тези 600 лв. можеш спокойно да си вдигнеш осигуровката и сам да си вземеш кредита. Трябва да намериш някой много глупав и отчаян за да се върже на тази схема. Въобще не звучиш убедително.
 
От: Търся си поръчител или съкредитор, Срещу заплащане или делим кредита.

:) интересно ми стана че по подразбиране всички говорите в мъжки род ......
може да е " комбинаторка " , "оптимистка " , "пичка " .....
 
От: Търся си поръчител или съкредитор, Срещу заплащане или делим кредита.

:) интересно ми стана че по подразбиране всички говорите в мъжки род ......
може да е " комбинаторка " , "оптимистка " , "пичка " .....
PooLoVe: "Да не говорим, че забава по кредит през живота си не съм имал."
 
От: Търся си поръчител или съкредитор, Срещу заплащане или делим кредита.

шегувах се......
 
От: Търся си поръчител или съкредитор, Срещу заплащане или делим кредита.

кой нормален човек би го направил след като и при деленето на кредита ще е на името на поръчителя ? как да е сигорен човека че на следващия месец ще даде вноската ? при приход 1200 лева колкото си споменал закакво взимаш кредит за 3 000 и особено ако се дели все едно си взимаш месечната заплата нещо е доста съмнително ? :)
 
От: Търся си поръчител или съкредитор, Срещу заплащане или делим кредита.

Без коментар.
 
Последно редактирано:
От: От: Търся си поръчител или съкредитор, Срещу заплащане или делим кредита.

определено не на място

еми заради това че се акцентира доста на опознаването беше ....
какво има да се опознават в случая ..това са си договорни отношения ...няма да се женят :)

@ PooLoVe що не помолиш някой който вече те познава например от колегите там където работиш вече 4 месеца а не съвсем непознати хора по форуми с които тепърва ще трябва да се запознаваш /опознаваш /
 
Последно редактирано:
От: Търся си поръчител или съкредитор, Срещу заплащане или делим кредита.

Без коментар.
 
Последно редактирано:
От: От: Търся си поръчител или съкредитор, Срещу заплащане или делим кредита.

Защо ще кандидатствам за кредита, след като имам голяма заплата? - ами в гр. София без 1000 лв/месец в джоба как предлагаш да се оцелее 2 месеца? ;) А кредитите към небанковите институции, които са общо 3, започват да ми бъркат в здравето вече, защото общата вноска наближава 500 лв/месец, което е 1/3 от заплатата ми.

Да де, търсиш изкупител жертва. Вземи си нов кредит от банка или поискай преструктуриране на съществуващите (правят го). Така няма да ти се налага и да даваш част от парите на поръчител.
Моето мнение е, че ти се опитваш да прилъжеш някоя алчен будала с част от отпуснатата сума на кредита, като получи 1/5 от парите за "услугата", а останалите 4/5 ти нямаш намерение да възстановиш на банката и ще трябва да ги плаща той.... с лихвите. И не ми казвай, че не коментирам по темата - опитвали са се и други измамници да ми го казват, apparently without success.
Той ще ми говори на мене за кредити и банки...
 
От: Търся си поръчител или съкредитор, Срещу заплащане или делим кредита.

Абе в БГ няма измамници. Няма случай на измама от близо 100 години. Ако някой нещо реши да направи таква ще изгние в затовара.

Добре звучи, а? Няма да се учудя ако след накоя година медийте не се опитат да ни го втълпят в главата :)
 
От: От: От: Търся си поръчител или съкредитор, Срещу заплащане или делим кредита.

Без коментар.
 
Последно редактирано:
От: От: От: От: Търся си поръчител или съкредитор, Срещу заплащане или делим кредита.

2) Ще те помоля много добре да осмислиш, с какъв тон ти говоря аз и с какъв ми отговаряш ти? Имаш пълното право да изразиш мнението си по въпроса и да отбележиш рисковете, но да ме обвиняваш директно, че съм измамник и да ми говориш, все едно си Господ, няма да се получи пич?

Както виждаш се получава, при това с абсолютен успех. За теб е вече късно да се опитваш да градиш уважение и доверие тук. Темата ти е опит за измама и мястото и е в кофата. Банките с право няма да ти отпуснат нов кредит. Ненадежден си, а всички те правят запитвания до ЦКР. :)
За преструктуриране говорех. Рефинансирането не е за такива, като теб.
 
Последно редактирано:

Горе